Dobre bezdrôtové slúchadlá nemusia byť vôbec prehnane drahé. Dnes vám ukážeme zariadenie, ktoré má slušný výkon aj kvalitu prehrávania, ponúka rôzne funkcie vrátane aktívneho potláčania okolitých zvukov a navyše ho kúpite za super cenu, za ktorú sa oplatí. JBL Tune 760NC sú ideálne na bežné nosenie, ale aj do práce, alebo do fitka. Vzhľadom na to, čo všetko dokážu by ich bola veľká škoda nevyskúšať.

JBL Tune 760NC disponujú výkonnými 40 mm meničmi, ktoré sa postarajú o dobre vyvážený zvuk. Nechýbajú mu samozrejme ani silné basy. Dizajn slúchadiel obsahuje náušniky, ktorých používanie je veľmi komfortné. Ako sme už uviedli vyššie, JBL Tune 760NC majú aj ANC, a teda aktívne potláčanie okolitých zvukov, vďaka čomu si vychutnáte svoje obľúbené skladby, filmy alebo len telefonáty s kolegami v dokonalom pokoji odizolovaní od vášho okolia.

Koľko však tieto slúchadlá stoja? Hneď na začiatku sa patrí napísať, že nie sú vôbec drahé. JBL Tune 760NC sa štandardne predávali za 130 €, avšak dnes ich po kliknutí na tento odkaz získate len za 69,9 € s DPH. Vďaka tomu príjemne ušetríte a získate zariadenie, ktoré vám bude slúžiť ešte niekoľko rokov. Používať ho budete možno aj každý jeden deň.

JBL Tune 760NC sú samozrejme plne kompatibilné s iOS aj Androidom a cez Bluetooth 5.0 ich môžete pripojiť napríklad aj k zariadeniu s operačným systémom macOS, Windows a podobne. Taktiež majú mikrofón a na nabíjanie slúži klasický USB-C konektor.

Ukážková je aj výdrž batérie, ktorá dosahuje až 50 hodín na jedno nabitie. Do nabíjačky ich tak budete dávať len veľmi sporadicky, čo je obrovská výhoda. Celková váha slúchadiel je potom iba 220 gramov, takže sú relatívne ľahké. Ak sa vám JBL Tune 760NC páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 69,9 € s DPH. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  HONOR Watch 4 kúpite extrémne lacno: Vyzerajú podobne, ako Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -