Nie je to tak dávno, čo sme písali článok o dostupných bezdrôtových slúchadlách JBL Tune 510, ktoré dnes kúpite v rámci najvýhodnejšej ponuky na Slovensku za cca 40 €. Hoci od nich budúci majiteľ nemôže očakávať zázraky, za tak nízku cenu jednoducho stoja za vyskúšanie.

Keďže nás však čítajú aj oveľa náročnejší používatelia, rozhodli sme sa obzrieť po inom, trochu lepšom modeli od toho istého výrobcu, ktorý by splnil vyšší štandard kvality, no stále by si zachovať dobrú cenu. Našli sme JBL Tune T700BT.

Áno, opäť nejde o žiadne profesionálne slúchadlá, no vzhľadom na ich nízku cenu svoj každodenný účel určite splnia. Niektorí slovenskí predajcovia ich totiž ponúkajú aj za viac ako 90 €, čo je za bezdrôtové slúchadlá stále prijateľná suma. Pokiaľ však nakúpite na Okay.sk, samotná čiastka klesne len na 69,90 €. A uznajte sami, že ušetriť na lacných slúchadlách ešte dodatočných 20 € sa jednoducho oplatí. JBL Tune T700BT kúpite aktuálne za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku tu.

Čo ponúkajú JBL Tune T700BT?

JBLT Tune T700BT
Zdroj: YouTube

V prvom rade je to jednoduché používanie vďaka bezdrôtovému pripojeniu ku vášmu smartfónu s operačným systémom Android alebo iOS. Rovnako však budú fungovať aj vtedy, keď si ich spárujete s počítačom s Windowsom alebo Macom so systémom macOS.

Recenzie tiež vo veľkom oceňujú kvalitný basový zvuk, ktorý je pre značku JBL typický. Iste, pokiaľ ste audiofilom, JBL Tune T700BT nesplnia vaše očakávania. V takomto prípade sa však nebudete pozerať po slúchadlách za 69,90 € ale skôr po špičkových Sony WH-1000XM5 za 319 €. Len tak mimochodom, za nás sú tieto Sony vo vyššej cenovej kategórii TOP voľba. O tom však inokedy.

Ak hľadáte zariadenie s kvalitným a dlhým prehrávaním napríklad na šport, dostupné JBL Tune T700BT vám určite budú stačiť. Zariadenie sa pýši až 27 hodinovou výdržou batérie na jedno nabitie, podporou hands-free hovorov, hlasovým ovládaním, technológiou JBL Pure Bass zvuk a taktiež možnosťou pripojenia k zariadeniu za pomoci kábla, pokiaľ by niekto nepreferoval Bluetooth.

Pokiaľ sa vám teda JBL Tune T700BT, za najlepšiu cenu na Slovensku ich nájdete tu. Ušetriť môžete desiatky eur.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung sa chystá dobiť trh, na ktorý Apple kašle: Má obrovskú šancu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -