Značka JBL je na Slovensku vnímaná, ako výrobca kvalitných bezdrôtových reproduktorov, ktoré môžete používať aj v menej priaznivých podmienkach. Ak hľadáte niečo extrémne výkonné, ideálnou voľbou môže byť JBL Xtreme 3. Po zľave ho kúpite za fantastickú cenu. Je vhodný v lete ku bazénu, ale aj v zime na chatu, keď sa vyberiete na lyžovačku.

Spoločnosť JBL dbala pri vývoji Xtreme 3 na to, aby mal tento reproduktor čo možno najdokonalejší zvuk. Dôkazom je podpora technológie JBL ProSound, ktorá sa postará o vysoko kvalitné basové, výškové, ale aj stredové tóny. Frekvenčný rozsah reproduktora je od 53,5 Hz do 20 kHz a poteší aj vysoká odolnosť. Reproduktor spĺňa certifikáciu IP67, vďaka čomu sa doň nedostane voda, ani prach.

Čo sa týka ceny, tá je v prípade bežného predaja pomerne vysoká. Treba si uvedomiť, že s JBL Xtreme 3 si kupujete skoro to najlepšie, čo má výrobca v ponuka. Štandardne zaň preto zaplatíte 329 €, avšak po kliknutí na tento odkaz vás reproduktor vyjde len na 258 €. Týmto spôsobom ušetríte približne 70 €, čo nie je málo peňazí.

JBL Extreme 3
Zdroj: YouTube / GYMCADDY (úprava redakcie)

JBL Xtreme 3 má veľkú výhodu aj v oblasti výdrže batérie na jedno nabitie. Tento reproduktor má obrovský zabudovaný akumulátor, vďaka ktorému zvládne prehrávať hudbu až po dobu 15 hodín. To sa hodí na miestach, kde nemáte prístup k elektrickej sieti.

Zariadenie taktiež využíva modernú technológiu Bluetooth 5.1, vďaka ktorej sa rýchlo a ľahko spáruje s akýmkoľvek iOS či Android zariadením. Za zmienku stojí aj funkcia JBL PartBoost, pomocou ktorej viete navzájom prepojiť dva, alebo viac reproduktorov. Získate tak vyššiu kvalitu prehrávania a tiež výkonnejší či dynamickejší zvuk. Ak si urobíte záhradnú party, veľmi to oceníte.

JBL Charge 5 má vysoký výkon, no kúpite ho oveľa lacnejšie 

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / See Rooster Tech (úprava redakcie)

JBL Xtreme 3 má extrémne kvalitný zvuk, no nebudeme si klamať, že je to pre väčšinu záujemcov možno až trochu zbytočné. Aj preto určite oceníte fakt, že výrobca ponúka dostupnejší model JBL Charge 5, ktorý sa taktiež predáva za super cenu. Je prakticky o polovicu lacnejší.

JBL Charge je v štandardnom predaji dostupný od 179 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho získate za 135 €, vďaka čomu príjemne ušetríte. frekvenčný rozsah prehrávania sa pohybuje v rozmedzí od 65 Hz do 20000 Hz. Aj v tomto reproduktore nájdete Bluetooth 5.1 či zvýšenú ochranu voči vode vďaka norme IPX7.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 je geniálny iOS "starter pack". Kúpite ho extrémne lacno a ponúkne kvalitný hardvér

Čerešničkou na torte je potom výdrž batérie, ktorá JBL Xtreme 3 dokonca prekonáva. Reproduktor zvláda fungovať na jedno nabitie až 20 hodín! To, pre ktorý model sa napokon rozhodnete, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -