Aj keď je už leto pomaly na konci, neznamená to, že končí zábava. Tú si môžete užívať aj v jesenných či zimných mesiacoch a potrebovať na to budete len kvalitný bezdrôtový reproduktor. Pokiaľ hľadáte tiečo výkonnejšie, čo vám vydrží roky a ponúkne dlhé hodiny prehrávania bez nutnosti nabíjať, práve ste to našli. JBL Xtreme 3 je pre vás, ako stvorený a vďaka zľave na ňom príjemne ušetríte.

JBL Xtreme 3 ponúka špičkový zvuk s podporou technológie JBL ProSound. Tešiť sa tak môžete na silné, ale vyvážené basové, výškové, ale aj stredové tóny. Frekvenčný rozsah tohto reproduktora sa pohybuje v rozmedzí od 53,5 Hz do 20 kHz a maximálny výkon dosahuje až 50 W. Obrovským benefitom je tiež odolný dizajn s mimoriadne pevnou konštrukciou. Tá ponúka ochranu voči vode a prachu s certifikáciou IP67. Vďaka tomu sa JBL Xtreme 3 len tak nepoškodí.

A koľko táto sranda vlastne stojí? Značka JBL patrí so svojimi cenami medzi priemer a špičkový reproduktor JBL Xtreme 3 sa v čase uvedenie na trh predával za 329 €, čo je z nášho pohľadu vzhľadom k použitým technológiám viacmenej adekvátne. Dobrou správou, ale je, že po kliknutí na tento odkaz zariadenie kúpite od 256 €, vďaka čomu ušetríte viac, ako 70 €. A to je výborná ponuka, ktorú by bola škoda odmietnuť.

JBL Extreme 3
Zdroj: YouTube / Pasha Es (úprava redakcie)

Zariadenie je totiž prepracované aj čo sa výdrže batérie týka. Tá dokáže vďaka veľkému, až 5 000 mAh akumulátoru fungovať 15 hodín počas neustáleho prehrávania vašich obľúbených skladieb. To sa hodí napríklad na miestach, kde nemáte k dispozícii elektrický prúd.

Obrovským benefitom je potom podpora technológie Bluetooth 5.1 a funkcie PartyBoost. S ňou môžete bezdrôtovo prepojiť dva a viac kompatibilných JBL reproduktorov do jedného prehrávania, vďaka čomu si svoju párty užijete naozaj naplno. Nikdy predsa neviete, kedy sa vám to môže hodiť.

Nepotrebujete JBL Xtreme 3? Kúpte JBL Charge 5. Tiež je v zľave 

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Hoci je pravda, že JBL Xtreme 3 naplní chúťky aj tých najnáročnejších poslucháčov, na Slovensku sa ešte lepšie predáva o čosi menší a hlavne výrazne dostupnejší model JBL Charge 5.

Toto zariadenie má len o trochu slabší výkon na úrovni 40 W a rozsah prehrávania od 65 Hz do 20000 Hz. Rovnako tu nájdete aj technológie Bluetooth 5.1, ochranu proti vode IPX7 či dokonca lepšiu výdrž batérie, ktorá dosahuje 20 hodín. Akumulátor má totiž kapacitu až 7 500 mAh, čo môže byť výhodou.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 dnes kúpite o stovky eur lacnejšie. Stále je to extrémne dobrý telefón

Bežná cena za JBL Charge 5 štartovala v čase uvedenia na hranici 179 €, avšak dnes tento reproduktor kúpite po kliknutí na tento odkaz za 132 €. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -