Bratislava, Varšava (26. januára 2022) – Spoločnosť The Walt Disney Company potvrdila, že spustí svoju streamovaciu službu Disney+ tento rok v lete v 42 krajinách a 11 teritóriách* v rámci regiónu EMEA.

Medzi nové krajiny, kde sa predstaví Disney+, patrí množstvo európskych krajín vrátane Slovenska, Českej republiky, Poľska či Maďarska, ale napríklad aj Južná Afrika, Turecko či Spojené arabské emiráty.

Disney+ ponúkne obľúbené príbehy, ktoré pozná celý svet, ale aj exkluzívny originálny obsah a tisíce relácií a epizód z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a ďalší pestrý obsah z produkcie značky Star.

Čo je to Disney+?

Disney+ je streamovacia služba spoločnosti The Walt Disney Company. Ponúka filmy a programy z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic, ale tiež napríklad úspešných Simpsonovcov a ďalšie.

Vo vybraných krajinách ponúka aj produkciu pridruženej značky Star. Služba ponúka streamovanie bez reklám a stále rastúcu zbierku exkluzívnych relácií, vrátane celovečerných filmov, dokumentov, hraných a animovaných seriálov či krátkych filmov.

Vďaka dlhoročnej histórii spoločnosti Disney a jej bohatej filmografii bude na D+ k dispozícii nielen filmová a televízna klasika, ale aj úplne nové filmy a programy z dielne The Walt Disney Studios. Prostredníctvom Star ponúkne D+ najnovší obsah štúdií 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures a ďalšie. Viac informácií nájdete na disneyplus.com.

Prečítajte si tiež  Apple začalo varovať leakerov cez svojich právnikov. Ten najpresnejší preto končí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTlačová správa
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.