AirPods sú najpredávanejšie bezdrôtové slúchadlá na svete a preto sa nemôžeme čudovať, že ich vlastnenie nie je ničím unikátnym. Tento problém sa však dá vyriešiť za pomoci šikovných remeselníkov, ktorí ich vedia pretaviť do podoby, s ktorou spoločnosť Apple pravdepodobne nikdy nerátala.

YouTube kanál Pablo Cimadevila nám to ukázal vo viac ako desaťminútovom videu, ktoré zachytáva úpravu pôvodnej generácie AirPods do 18-karátového zlata. Išlo samozrejme o kompletný proces, nielen obyčajnú zmenu povrchovej úpravy a farby plastového zariadenia.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Celý postup bol už podľa záberov dosť náročný a vyžadoval si hodiny presnej a hlavne ručnej práce. Výsledok je ale úchvatný a stojí za pozornosť. Ak by ste mali v ušiach takéto AirPods, určite by ste sa na ulici odlíšili a rovnako by ste strhli pozornosť okoloidúcich.

Samozrejme, cenu úpravy nepoznáme, no práca a materiál určite neboli lacné. Dajte nám vedieť do komentára, či by ste chceli takto upravené AirPods aj vy. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.