Ak chcete mať bezpečnosť vo vlastných rukách, použite na to moderné technológie. Inteligentné kamery, ktoré sa dajú ovládať na diaľku cez iPhone či Android nie sú drahé a ponúkajú solídnu výbavu. Pekným príkladom je Xiaomi Imilab EC5, ktorú kúpite v zľave za extrémne výhodnú cenu.

Zariadenie natáča do 2K HDR a takisto ponúka nočné videnie. Aby toho nebolo málo, jeho snímač fotí do rozlíšenia 3 Mpx a zároveň sa otáča v horizontálnom smere o 350° a vertikálne až o 100°. Kamera Xiaomi Imilab EC5 má aj funkciu, s ktorou je vás schopná upozorniť na podozrivé osoby, alebo javy. Ak niečo zaznamená, do vášho mobilu pošle notifikáciu a vy to môžete skontrolovať. Kamera sa preto hodí nie len pre použitie v dome, ale aj napríklad v práci, alebo na chate.

No a cena? To je tá najlepšia časť. Hoci hardvér, ktorý sme vám spomenuli vyššie môže pôsobiť draho, opak je pravdou. Xiaomi Imilab EC5 sa štandardne predávala len za 99 €, avšak dnes ju kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 57,99 €, čo je absolútne fantastická ponuka.

Zariadenie sa dokáže napojiť buď na Wi-Fi alebo rovno LAN kábel a nerobí mu problém ani voda, pretože je certifikované do IP66. Xiaomi Imilab EC5 dostala aj silnú 100 dB sirénu či dokonca LED svetlo. To dokáže jednak posvietiť v noci na cestu, ale takisto dokáže odlákať potenciálnych zlodejov, alebo iné cudzie osoby spred vášho príbytku.

Napokon ešte jedna dôležitá informácia. Všetky záznamy, ktoré kamera natáča automaticky ukladá na svoj vlastný cloud. Vďaka tomu sa zabezpečí, že ich budete mať k dispozícii, aj keď ste od nej vzdialení stovky kilometrov. V druhom rade však do nej môžete vložiť poistnú 256 GB MicroSD kartu. Ak sa vám teda Xiaomi Imilab EC5 páči, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať len za 57,99 €. A to je ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Toto sú najdrahšie Apple Watch Series 6 v ponuke.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -