Komunistický vodca Severnej Kórei Kim Jong-un je známy predovšetkým tým, že jeho krajina trpí biedou a on plánuje útoky na USA. Keďže ide ale o prísne komunistickú krajinu, kde si dokonca ani nemôžeš fotiť nič iné, ako ti dovolí sprievodca, musia tu mať vlastné počítače a vraj tu majú aj vlastný operačný systém. Na najnovšej Kimiho fotke ale vidno niečo, čo pravdepodobne mnohých prekvapí! MacBook?

Kim Jong-un pracuje na Americkom stroji?

Následujúca fotografia je tak trošku zvláštna, zachytáva totiž vládcu Severnej Kórei, čo je pre tých čo nevedia, presne tá odvážna krajina, ktorá chystá atómový útok na USA. Problém je ale v tom, že vzhľadom na ekonomickú situáciu tejto krajiny príde tento útok najskôr pravdepodobne niekedy počas budúceho storočia.

- Reklama -

Každopádne, hoci má krajina svoj vlastný operačný systém, ktorý je veľmi podobný ako operačný systém OS X, Kim Jong Um si potrpí na kvalite. Za kvalitu v tomto prípade neurčujeme nikoho iného ako Apple, čo je americká spoločnosť srdcom i dušou! Kim Jong Un je teda tak trošku pokrytec a to by vzhľadom na jeho politické postavenie v jeho krajine určite nemal byť!

Na najnovšej fotke nájdeme Kima v luxusnom súkromnom lietadle na stole s niečim, čo by sme konkrétne pri ňom určite nečakali. MacBook! Ide pravdepodobne o väčší, 15,6″ model a Kim sa ešte krásne usmieva do kamery. Nejde pri tom o žiadnu fotomontáž, fotku priniesol renomovaný zdroj James Pearson pre Reuters.

Len tak mimochodom, Kim Jong Un si očividne americké produkty veľmi obľúbil. Nie je to totiž tak dávno, čo sme mohli vidieť fotku toho, ako plánuje inváziu na USA zo svojho 21″ iMacu. V tomto prípade môžeme očividne vidieť Kimov osobný prenosný MacBook, z ktorého svoje nekalé plány pripravuje počas letov. Uvidíme, čo na nás vybalí Kim najbližšie, žeby Mac Pro? 🙂

iMac v podaní Kim Jong Uma - svetapple.sk
iMac v podaní Kim Jong Uma – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.