Elektrické kolobežky zažívajú v posledných rokoch extrémnu popularitu. Je to ideálny spôsob rýchlej a lacnej mestskej dopravy, ktorý najmä v teplejších ročných obdobiach odstavuje autá na druhú koľaj. Ceny elektrických kolobežiek sa pohybujú v rôznych úrovniach. Za niektoré zaplatíte len niekoľko stoviek a za iné zas tisíce eur. Ak ale hľadáte dostupné a dostatočne výkonné riešenie, mali by ste si zaobstarať kolobežku Xiaomi Mi Electric Scooter 3. Jej nákup určite neoľutujete.

Kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 váži iba 13,2 kg, takže je veľmi kompaktná a môžete si ju so sebou vziať aj do kancelárie. Jej obrovskou výhodou je, že ju dokážete zložiť už za 3 sekundy, vďaka čomu je aj spratná. Priemerná cena za Xiaomi Mi Electric Scooter 3 sa na Slovensku pohybuje na úrovni 480 €, no po kliknutí na tento odkaz nájdete aj ponuky štartujúce na 358,9 €. Túto elektrickú kolobežku predáva za zvýhodnenú cenu hneď viacero predajcov!

Čo sa týka nosnosti, Xiaomi Mi Electric Scooter 3 bez problémov zvládne odviesť aj osoby vážiace 100 kilogramov. Maximálna rýchlosť 25 km/h vás zrejme ničim neuchváti no rovnako ani nezaskočí. Predsa je to kolobežka a nie auto a uvedených 25 km/h je vo väčšine prípadoch viac ako dostatočných.

Čo je ešte lepšie, kolobežka prejde na jedno nabitie až 30 kilometrov. Ak teda pracujete 3 – 4 kilometre od domu, zďaleka ju nebudete musieť nabíjať každý deň. Kapacita jej batérie je až 7 650 mAh.

Kolobežka, ktorá vám bude šetriť peniaze

Kolobežku Xiaomi Mi Electric Scooter 3
Zdroj: Xiaomi

Nákupom Xiaomi Mi Electric Scooter 3, ktorá nestojí ani 360 € môžete veľmi príjemne ušetriť. Ak máte totiž auto so spaľovacím motorom a každý deň na ňom dochádzate pár kilometrov do práce, okrem pohonných hmôť musíte počítať aj s vysokými servisnými nákladmi.

Práve krátke jazdy škodia motorom najviac a pritom ich absolvujete na kolobežke možno rýchlejšie, pretože si nemusíte robiť starosti s kolónami či parkovaním. Pochopiteľne tu však vždy musíte myslieť na svoju bezpečnosť a dostatočne sa chrániť (aspoň prilbou).

Ku Xiaomi Mi Electric Scooter 3 by sme ešte mohli doplniť, že má k dispozícii 3 jazdné režimy, 8,5″ protišmykové pneumatiky, vynikajúce brzdy, integrovaný LED displej, zvonček, stojan a tiež motor s výkonom až 600 W. Xiaomi Mi Electric Scooter 3 je vybavená aj technológiou rekuperácie elektrickej energie, ktorá vám teoreticky dokáže zvýšiť dojazd. Žiadne zázraky tu ale nečakajte…

Prečítajte si tiež  Slováci túto 65" Samsung TV milujú. Má krásny 4K obraz a po zľave na nej ušetríte stovky eur
Kolobežku Xiaomi Mi Electric Scooter 3
Zdroj: Xiaomi

Najväčším bonusom pre Apple alebo Android používateľa je podpora sprievodnej aplikácie Mi Home, vďaka ktorej budete mať svoju kolobežku vždy pod kontrolou. Ak vás teda kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 3 zaujala a chcete ju získať za najlepšiu cenu na Slovensku, ponuky zobrazíte tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -