Apple vo svojich Jablkových zariadeniach používa operačný systém iOS, ktorý milujú v podstate všetci používatelia iPhone a iPad. Je totiž neskutočne rýchly, dizajnovo jednoduchý a zároveň aj prehľadný, čo sú tri veci, ktoré ho činia najlepším operačným systémom pre smartfóny súčastnosti. Apple nám vždy predstavovalo svoje produkty štýlom „vyskúšajte to raz a už to nikdy nebudete chcieť prestať používať.“  Týmto mottom sa riadi aj operačný systém iOS 9, ktorý nám priniesol Ralph Theodory.

Niečo, čo budete chcieť

Ralph sa rozhodol, že vytvorí jeden z tých konceptov, ktoré budú navrhnuté presne do posledného detailu a navyše budú brať ohľad aj na funkčnosť zariadenia. Zároveň sa vo „virtuálnom iPhone“ objavili aj funkcie ako „Night Mode“, ktoré by sme určite uvítali aj vo finálnej verzií od Apple. Jednoducho, tento koncept iOS je jeden z najlepších aké sme kedy mali možnosť vidieť. Keby toto Apple predstavilo aj vo finálnej verzií iOS 9, boli by sme naozaj veľmi radi! 🙂

- Reklama -

Čo poviete? 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.