Aj keď je iPhone vodotesný, niektoré veci s ním jednoducho nechceš riskovať. Presne preto sú tu akčné kamery, ktoré odolajú vode aj nárazom. Priekopníkom v tejto oblasti je spoločnosť GoPro, ktorá vyrába dlhé roky azda najlepšie zariadenia vo svojej triede. Pokiaľ túžiš aktuálne po najnovšom modeli, GoPro Hero 11 Black, teraz získaš v zľave. Pripevniť sa dá na auto, helmu, vestu, alebo kdekoľvek inde.

Táto akčná kamera ponúka špičkovú techniku, s ktorou natočíš video do 5,3K pri 60 FPS. Ak sa navyše trochu uskromníš, GoPro Hero 11 Black zvláda aj 4K pri 120 FPS či dokonca 1080p pri 240 FPS pre extrémne spomalené zábery. Okrem toho je kamera vybavená najmodernejšou stabilizáciou obrazu HyperSmooth 5.0, ponúka dotykový LCD displej spolu s predným selfie displejom a ponoriť ju môžeš bez ochranného puzdra až do hĺbky 10 metrov.

No a cena? GoPro Hero 11 Black sa štandardne predáva za 549 €, čo nie je málo peňazí, no vzhľadom na to, že ide o vrchol ponuky výrobcu, túto cenu hodnotíme, ako adekvátnu. Každopádne, po kliknutí na tento odkaz kúpiš GoPro Hero 11 Black už za 433 €, vďaka čomu na ňom ušetríš viac ako 100 €. A to sa oplatí.

GoPro Hero 10 Black ako dostupnejšia alternatíva 

A pokiaľ chceš na akčnej kamere ušetriť ešte viac a nebude ti vadiť, že vlastníš starší, no stále veľmi dobre vybavený model, odporúčame ti kúpu GoPro Hero 10 Black.

GoPro Hero 10
Zdroj: GoPro

Aj táto kamera podporuje nahrávanie videa v 5,3K pri 60 FPS, no trochu horšie je to so spomaleným záberom. 120 FPS už zvláda len pri 2,7K a nie 4K. Na druhej strane, v 1080p budeš natáčať rovnako pri 240 FPS.

GoPro Hero 10 Black má tiež o čosi horšiu, no stále vynikajúcu stabilizáciu obrazu Hypersmooth 4.0, dvojicu displejov či odolnosť voči vode až do hĺbky 10 metrov.

Štandardná cena za GoPro Hero 10 Black sa dnes pohybuje na úrovni 449 €, no po kliknutí na tento odkaz kameru získaš už za 368 €. Je to teda úspora na úrovni 65 € a každý si musí zvážiť, či sa mu nákup staršej verzie oplatí. Obe kamery sú ale stále veľmi dobré a určite ťa nesklamú.

Nezabudni tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdeš viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžeš pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo tvOS 13.3. Pozrite sa čo prináša.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -