Kvalitná akčná outdoorová kamera vás nemusí stáť šialené peniaze. Priekopníkom v tejto oblasti je spoločnosť GoPro, ktorej model Hero 10 Black zvládne všetko, čo si len viete predstaviť a navyše ho teraz kúpite za fantastickú cenu v zľave. Ide o ponuku, ktorá sa neodmieta.

Samotné GoPro Hero 10 Black ponúka video v 5,3K rozlíšení pri 60 FPS, avšak ak si rozlíšenie znížite na 2,7K, dočkáte sa 120 FPS záznamu a pri 1080p GoPro Hero 10 Black zvláda dokonca 240 FPS. Môžete tak zachytávať nádherné spomalené zábery. Obrovskou prednosťou tejto kamery je aj špičková stabilizácia Hypersmooth 4.0, prítomnosť predného aj zadného displeja či vodeodolnosť aj bez obalu až do hĺbky 10 metrov. Fotoaparát v kamere fotí 23 Mpx zábery.

No a cena? GoPro Hero 10 Black sa štandardne predáva za 449 €, čo určite nie je málo peňazí. Po kliknutí na tento odkaz však nájdete ponuky od 349 €, pričom kameru v zľave predáva aj priamo autorizovaný predajca spoločnosti GoPro. Ušetríte teda 90 – 100 € a získate absolútne špičkové zariadenie, ktoré vám vydrží niekoľko dlhých rokov.

Za zmienku tiež stojí, že táto kamera sa spolieha na výkonný procesor GP2, ktorý poskytuje pohotové reakcie na akékoľvek požiadavky, ktoré jej zadáte. Samotný čip bol špeciálne vyvinutý práve pre spoločnosť GoPro.

GoPro Hera 11 Black je oveľa drahšie a nie o toľko lepšie 

GoPro Hero 11 Black
Zdroj: GoPro

A pokiaľ chcete namietať, že GoPro Hero 10 Black sa už neoplatí, stačí si porovnať hlavné parametre oboch kamier, ktoré sú skoro rovnaké. Navyše GoPro Hero 11 Black sa bežne predáva až za 549 €, a po kliknutí na tento odkaz ho zoženiete najlacnejšie od 499 €. Ide teda o šialený cenový rozdiel.

Čo na tom, že GoPro Hero 11 Black má zanedbateľne lepšiu stabilizáciu Hypersmooth 5.0 a niekoľko ďalších funkcií a parametrov, keď ich s najväčšou pravdepodobnosťou ani nebudete používať.

Našim odporúčaním je teda v tomto prípade ušetriť 150 € a radšej si vybrať starší model, ktorý dokáže pre 99 % majiteľov skoro to isté, ako ten novší. Jeho nákup určite nebudete ľutovať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S22 dnes kúpte vo vynikajúcej zľave. Je to zaujímavá alternatíva pre iPhone
Môže ťa zaujímať
- Reklama -