Drony sú na Slovensku čoraz populárnejšie, pretože ich cena klesla na rozumnú úroveň. Dnes už nepotrebujete tisíce eur na to, aby ste si mohli s touto „hračkou“ zalietať a natočiť nádherné zábery. Dokonca nepotrebujete ani povolenie, pretože DJI Mini 2 Fly More Combo, ktorý vám dnes predstavíme, spadá do takzvanej otvorenej kategórie.

Samozrejme, celú problematiku certifikácií na lietanie dronom v tomto článku vysvetľovať nebudete. V skratke však môžeme uviesť, že ak má toto zariadenie menej ako 250 gramov, lietať s ním môžete aj bez povolení. No a DJI Mini 2 Fly More Combo váži presne 249 gramov, vďaka čomu spadá do tejto kategórie.

Tento obľúbený dron Slovákov ponúka aj napriek nízkej váhe množstvo funkcií, vďaka ktorým môžete tvoriť kreatívne videá. Maximálna doba letu dosahuje až 31 metrov, pričom samotný dron môže vzlietnuť do výšky až 4 000 metrov nad morom!

Okrem toho vám DJI Mini 2 Fly More Combo zabezpečí prenos videa v HD kvalite až na vzdialenosť 10 kilometrov, pretože má vynikajúcu ochranu proti rušeniu a natočí nádherné zábery vďaka vstavanej kamere s rozlíšením 4K a trojosou stabilizáciou. Koľko ale takáto „sranda“ stojí? Vôbec nie veľa.

Za normálnych okolností sa DJI Mini 2 Fly More Combo predáva od 600 až 660 €, čo je už samo o sebe zaujímavá čiastka za tak sofistikovanú technológiu. Vy ju ale môžete získať už od 546 € či 569 € v závislosti od predajcu. Najlepšie ponuky na DJI Mini 2 Fly More Combo môžete nájsť tu.

Aj keď teda nejde o šialenú zľavu, z nášho pohľadu ide o zaujímavú kúpu, ktorá je aj vhodným darčekom pod vianočný stromček. Ak máte doma vide-nadšenca, kúpou dronu určite nič nepokazíte.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Doživotná licencia za pár eur. Slováci môžu ušetriť a zbaviť sa predplatného
Môže ťa zaujímať
- Reklama -