Ak chcete získať operačný systém Windows, alebo balík kancelárskych nástrojov Microsoft Office za perfektné cenu, pravdepodobne na to nebudete mať lepšiu príležitosť, ako práve teraz. Predajca Godeal24 v rámci svojho vianočného a novoročného výpredaja ponúka celosvetovo úspešné softvérové produkty za zlomkové ceny. Ušetríte pokojne aj stovky eur a získate licencie, ktoré vám budú verne slúžiť dlhé roky. Neprekvapí vás ani žiadne neskoršie predplatné.

Počas výpredaja môžete získať napríklad balík Microsoft Office Professional 2021 pre počítače s operačným systémom Windows po kliknutí na tento odkaz len za 25,25 €. Jeho súčasťou sú všetky dôležité nástroje, ako Word, Excel, PowerPoint či Outlook. Takisto si, ale môžete kúpiť aj Microsoft Office 2021 pre počítač Mac. V tomto prípade si síce priplatíte, no opäť ide len o jednorázovú investíciu, pričom platí, že ušetríte stovky eur. Tento balík Godeal24 predáva po kliknutí na tento odkaz za 49,25 €. Zďaleka to, ale nie je všetko:

Získate MS Office s až 90 % zľavou 

Teraz môžete získať operačný systém Windows 11 Professional za extrémne výhodnú cenu. Zatiaľ čo normálne sa predáva za 199 €, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 13,25 €. Nezabúdajte pritom, že Windows 11 Pro bol vytvorený s ohľadom na podniky aj jednotlivcov. Jeho veľkými prednosťami sú perfektné používateľské rozhranie, ale aj vysoká miera zabezpečenia.

Rovnako platí, že ak si teraz kúpite Windows 10 Pro, ktorý je po kliknutí na tento odkaz dostupný za 8,25 €, neskôr môžete prejsť zadarmo na Windows 11 Pro. Otázne však zostáva, či vám to za tých pár euro stojí.

Originálny Windows kúpite od 8,25€

Prečítajte si tiež  Apple CarPlay 2.0 bude revolúciou pre autá. Vieme, kedy sa z nich stane "iPhone na kolesách"

Efektívny balák až so 62 % zľavou (kód kupónu „GG62„)

 Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows (kód kupónu „GG50„)

Viac PC nástrojov za super cenu 

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -