Herná konzola PlayStation 5 je mnohými hráčmi označovaná za to najlepšie zariadenie vo svojej triede, aké si dnes môžete kúpiť. Môže za to jednak špičkový ovládač DualSense s plnohodnotnou spätnou väzbou, vstavaným reproduktorom a mikrofónom, ale aj cena, ktorá klesla na extrémne nízku úroveň. Teraz si PS5 môže dovoliť skoro každý.

PlayStation 5 štandardne ponúka vysoká grafický výkon, vďaka ktorému si na svojom kompatibilnom 4K televízore užijete tie najmodernejšie tituly pri 120 Hz obnovovacej frekvencii. Zariadenie tiež disponuje plnohodnotnou Blu-Ray mechanikou, ktorá neslúži len na hry, ale prehrať môže aj váš obľúbený film. Samozrejme v tej najvyššej možnej kvalite.

Koľko teda PlayStation 5 stojí? Konzola sa štandardne predáva za 549 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ju kúpite už za 466 €. Na nákupe teda veľmi slušne ušetríte a získate produkt, ktorý vám a vašim blízkym bude robiť radosť ešte niekoľko dlhých rokov. Takto pred Vianocami je to možno aj zaujímavý tip na darček.

O PlayStation 5 by ste tiež mali vedieť, že toto zariadenie sa spolieha na vstavaný SSD disk, ktorého maximálna kapacita dosahuje 825 GB. A aj keď je pravda, že Sony už predstavil vynovené PS5, pravda je taká, že v porovnaní so starším modelom sa líši iba v dizajne a rozmeroch (modernizovaná konzola je o čosi menšia).

Výkonu sa však upgrade nijako nedotkol, čo znamená, že ak budete váhať a nekúpite si staršiu verziu konzoly, čoskoro sa môže stať, že skladom už bude iba PS5 pre rok 2023, ktoré však žiadnym zľavám ani zvýhodneniam podliehať nebude. Ak teda chcete túto hernú konzolu, po kliknutí na tento odkaz ju kúpite za 466 €. To je z nášho pohľadu výborná ponuka. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  65" Samsung TV so 4K rozlíšením kúpite v zľave. Je neuveriteľne lacný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -