Samsung je dlhoročným konkurentom Jablkovej spoločnosti. Tí, ktorí uprednostňujú túto značku pred Apple tak robia väčšinou z dôvodu výhodnejšej ceny. Používatelia však dostanú zariadenie, ktoré je vyrobené z plastu, či po novom aj z „luxusnejšieho“ kovu, no stále svojou prémiovosťou na Apple stráca. Tak či onak aj Samsung nahliadol do exkluzívnej sféry, čo si samozrejme všimol aj úpravca smartfónov Goldgenie, ktorý Samsungu Galaxy Alpha obliekol zlatý kabát!

Samsung Galaxy Alpha zo zlata!

Samsung predstavil svoj model s označením Galaxy Aplha predovšetkým preto, aby nám ukázal nový smer, ktorým sa bude spoločnosť uberať. To, že záujem o ich smartfóny klesá v Samsungu pocítili aj počas tohoto roka a práve preto si dali tú prácu a pomocou iných materiálov, ako napríklad kov či hliník dodávajú svojim zariadeniam akýsi luxus. To si všimla aj spoločnosť Goldgenie, ktorá je predovšetkým známa ako luxusný úpravca smartfónov a tabletov a telo „exkluzívneho“ Samsungu vyzdobila pomocou 24 – karátového zlata. Na naše prekvapenie to nevyzerá vôbec tak zle. Čo však vyzerá zle je cena, ktorá sa pohybuje na úrovni 2200 €, čo je 5x viac, ako za základný model.

sas.jp

Krabička

Spoločnosť však neponúka len luxusné spracovanie ale aj luxusný prístup. Presne preto ponúka tým, ktorí si zariadenie reálne kúpia, malú pozornosť vo forme krabičky, vyrobenej z dubového dreva. Práve v nej totiž nájdete váš nový zlatý smartfón!

sass

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.