Na trhu dnes nájdete obrovské množstvo bezdrôtových slúchadiel v rôznych cenových kategóriách. Pokiaľ však hľadáte špičkovú kvalitu za rozumnú cenu, JBL Tou One sú skvelým adeptom na výber. Za normálnych okolností sú celkom drahé no momentálne ich kúpite za dve tretiny pôvodnej ceny. JBL Tour One sú v zľave, o čom sa môžete presvedčiť kliknutím na tento odkaz. Pozrite sa na to, čo všetko vám ponúknu.

Dizajn samotných slúchadiel je veľmi jednoduchý a elegantný, takže sa bude páčiť aj konzervatívnejším používateľom. Zariadenie má tiež solídnu konštrukciu a jeho váha sa pohybuje na úrovni 268 gramov. Len pre porovnanie, konkurenčné AirPods Max od Apple vážia až 384.8 gramov.

Čo sa týka technologickej výbavy, JBL Tour One obsahujú pravdepodobne všetko, čo by ste od nich očakávali. Toto zariadenie dokáže aktívne potláčať okolité zvuky (ANC), vďaka čomu si v pokoji vypočujete všetky skladby v tej najvyššej možnej kvalite.

Aby toho nebolo málo, JBL Tour One majú podobne ako AirPods Pro alebo AirPods Max aj špeciálny režim Ambient Sound, ktorý využíva vstavané mikrofóny na to, aby zosilnil okolité zvuky. V praxi to znamená, že cez JBL Tour One budete počuť rovnako, ako keby ste ich nemali na ušiach.

JBL Tour One vydržia až 50 hodín na jedno nabitie. Cena je veľmi prívetivá

JBL Tour One
Zdroj: JBL

Výrobca tu tiež použil technológiu Bluetooth 5.0, ktorá má maximálny dosah na úrovni 9 – 10 metrov a tiež možnosť pripojenia slúchadiel ku zariadeniu prostredníctvom klasického zvukového kábla. Bezdrôtové slúchadlá JBL Tour One sa ovládajú pomocou niekoľkých vstavaných tlačidiel a dokonca podporujú aj hlasových asistentov.

Batéria je v tomto modeli na veľmi slušnej úrovni, pretože vydrží na jedno nabitie aktívneho používania až 50 hodín (bez funkcie ANC). Stará sa o to relatívne veľký vstavaný akumulátor, ktorého kapacita je až 920 mAh. Za toto môžeme JBL len a len pochváliť.

No a cena? Tu sa dostávame ku tej najlepšej časti článku. Hoci sa JBL Tour One bežne predávajú za 299,99 €, čo je ekvivalent AirPods Pro 2. generácie, pokiaľ budete nakupovať u týchto predajcov, získate ich už za 199,99 €. Za túto sumu Apple predáva napríklad AirPods 3, ktoré nemajú ani ANC a ani transparentný posluch.

Je teda na vás, ktorého predajcu si vyberiete a či sa vôbec pre JBL Tour One rozhodnete. Na druhej strane, aj my sme si ich mali možnosť na niekoľko dní vyskúšať a musíme skonštatovať, že sú výborné. Z našej redakcie teda nákup jednoznačne odporúčame.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
PREHĽAD RECENZIE
Dizajn
Spracovanie a komfort
Technológie
Výdrž batérie
ZDROJSvetApple - článok obsahuje affiliate linky, z ktorých máme províziu
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.
kupte-si-vynikajuce-sluchadla-jbl-tour-one-v-zlave-usetrite-az-tretinu-z-povodnej-ceny-a-ziskate-premiovy-produktJBL Tour One sú za 199,99 € jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel na trhu. Majú bohatú technologickú výbavu, ktorá počíta s ANC či transparentným režimom a taktiež zvládnu až 50 hodín prehrávania hudby na jedno nabitie. Ak teda chcete slúchadlá, ktoré sú v pomere cena / výkon / protihodnota najlepšie, JBL Tour One by nemali chýbať vo vašom výbere. Nás nadchli.