Spoločnosť Microsoft nedávno aktualizovala Windows 10. Dôvodom je funkcia vyhľadávania, ktorá prešla mnohými zmenami používateľského rozhrania. Zákazníci sa môžu tešiť na lepšiu informovanosť o sviatkoch, výročiach či novinkách z ich okolia. Pokiaľ sa Windows 10 používa vo firmách, k dispozícii budú aj pravidelné aktualizácie v rámci organizácie či odporúčania na relevantné kontakty a súbory.

Nový update takisto prináša aj prepracovanú logiku zobrazovania oznámení, pričom centrum akcií štandardné rozbalí prvé tri oznámenia a používatelia s nimi môžu interagovať.

Ako kúpiť originálny operačný systém Windows alebo balíček Microsoft Office

Pokiaľ chcete ušetriť peniaze a zároveň vlastniť originálny operačný systém Windows a kancelársky balík MS Office, teraz máte jedinečnú príležitosť získať ich od renomovaného predajcu za rozumné čiastky.

Vrámci veľkonočného výpredaja na Godeal24 je Windows 10 k dispozícii len za 7,24 €, zatiaľ čo balík Office Professional 2021 kúpite už za 30,22 €. Do pozornosti tiež dávame, že jeho pôvodná cena bola 439,99 €, takže na tomto nákupe ušetríte až 350 €.

Spoločnosť Godeal24, predajca IT softvéru však nepredáva iba originálny Windows alebo MS Office ale takisto aj ďalšie softvérové nástroje, ktoré sa vám môžu hodiť. Patria sem napríklad Ashampoo PDF Pro 3, MacBooster 8 Lifetime Subscription, programy IObit a ďalšie.

Veľkonočný výpredaj – Najnižšie ceny v limitovanom čase 

Ďalšie počítačové nástroje – najlepšie ceny za najlepšie produkty 

Prečítajte si tiež  Rok 2023 je tu. Windows 10 teraz získate vo výpredaji už od 6 €. Lacno sa dá kúpiť aj MS Office 2021

Až – 62 % zľava na Windows OS a MS Office v rámci balíka s kódom „EGD62

Až – 50 % zľava na Windows s kódom „EGD50

Ďalšie verzie, ktoré by vás mohli zaujať: Vhodné na prácu a štúdium z domova s kódom „EGD62

Čo je to OEM licencia? 

Mnohí používatelia sú prekvapení nízkou cenou, ktorú ponúka Godeal24, no zároveň sa pýtajú, prečo je to tak a či nejde o žiaden podvod. Môžete si byť istí, že v prípade nákupu vyššie uvedených produktov ide o skutočnú cenu, pretože licencie predávané spoločnosťou Godeal24 sú OEM.

Ide o licencie, ktoré sa zvyčajne predávajú výrobcom počítačov, aby mohli lacnejšie kúpiť systém Windows na inštaláciu do svojich masovo vyrábaných zariadení. Nevýhodou licencie OEM je, že je zvyčajne viazaná na základnú dosku, takže po aktivácii je ťažké preniesť licenciu na iný počítač.

Našťastie, spoločnosť Godeal24 predáva svoje licencie OEM tak lacno, že ak počítač presuniete alebo potrebujete ďalšiu licenciu, stačí si kúpiť ďalšiu kópiu a stále je to lacnejšie ako platiť maloobchodnú cenu.

Prečítajte si tiež  Black Friday pokračuje: Kúpte si doživotný Windows 10 za extrémne nízku cenu

Spoločnosť Godeal24 poskytuje nielen dobré produkty, ale ale špičkovú starostlivosť o zákazníka. Pokiaľ si zakúpite produkty v spoločnosti Godeal24, môžete využívať aj doživotný popredajný servis!

Kontaktný e-mail: service@godeal24.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -