Pokiaľ ste niekedy uvažovali nad tým, že svoju domácnosť obohatíte o inteligentnú bezpečnostnú kameru, teraz na to máte skvelú príležitosť. Immax NEO LITE je jednoduché a dostupné zariadenie, ktoré napojíte ako na iPhone, tak aj na Android a tešiť za môžete na množstvo funkcií len za pár desiatok eur. Kamera je taká lacná, že sa tomu ťažko verí.

Jej súčasťou je podpora Wi-Fi pripojenia, ako aj detekcia pohybu. Vo chvíli, keď jej šošovka zaznamená niečo podozrivé, do vášho smartfónu pošle upozornenie a vy všetko môžete skontrolovať na diaľku. Immax NEO LITE má dokonca schopnosť snímať priestor v 360° uhle, takže nie je len statická. Mnohé kamery v tejto cenovej kategórii sa nedokážu hýbať okolo vlastnej osi. Príjemným bonusom je tiež integrácia mikrofónu, ako aj reproduktora. Cez kameru môžete vďaka tomu komunikovať napríklad so svojimi deťmi.

No a cena? Ako sme uviedli na začiatku, táto kamera je lacná. Po kliknutí na tento odkaz ju kúpite už od 29,99 €, vrátane drobnej zľavy, čo je veľmi lákavá ponuka. Za málo peňazí tak získate veľa muziky.

Kamera Immax NEO LITE uvidí aj v noci

Immax NEO LITE
Zdroj: Immax

Pokiaľ máte zariadenie s operačným systémom Android, určite oceníte, že kamera komunikuje s asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant. Na podporu HomeKitu žiaľ v tejto cenovej kategórii musíte zabudnúť, avšak kamera má vlastnú mobilnú apku.

Okrem natáčania videí zvláda vytvárať aj fotografie, ktoré vie rovno uložiť cez Wi-Fi do cloudu, alebo na 128 GB MicroSD kartu. Kamera Immax NEO LITE je tiež vybavená nočným videním s maximálnym dosahom desať metrov. To vám bude v byte alebo dome určite bohato postačovať. Vo vnútri zariadenia je ukrytý snímač CMOS a video má formát H.264. Potešia aj kompaktné rozmery zariadenia, ktoré sú 60 mm × 60 mm × 10 mm a napájanie skrz adaptér.

Aby sme to mohli na záver zhrnúť, Immax NEO LITE je ideálna voľba pre tých používateľov, ktorí si chcú zabezpečiť svoju domácnosť a okolité prostredie. Vďaka tejto inteligentnej kamere za pár desiatok eur budete mať neustále prehľad o tom, čo sa deje vo vnútri domu alebo okolo neho. Pochváliť však treba aj jednoduchú a intuitívnu mobilnú aplikáciou, s ktorou je ovládanie tohto zariadenia hračka. Zvládne ho každý.

Ak máte teda domácich miláčikov alebo deti a chcete ich kontrolovať aj keď ste práve v práci alebo na nákupoch, kameru Immax NEO LITE kúpite za najlepšiu cenu u slovenských predajcov po kliknutí na tento odkaz. Za tieto peniaze sa z nášho pohľadu určite oplatí.

Prečítajte si tiež  Vyskúšaj si Macintosh hneď teraz!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -