Výkonné reproduktory si dnes môže dovoliť každý. Hoci zvyčajne padá voľba na výrobky od spoločnosti JBL, dnes vám ukážeme inú značku, ktorá má v ponuke skutočne solídny hardvér. LAMAX Storm1 je aktuálne na Slovensku veľmi populárny. Aj preto je skvelou správou to, že ho môžete získať v zľave za extrémne výhodnú cenu.

LAMAX Storm1 bol navrhnutý tak, aby bol odolný, v čom mu pomáha jeho robustný dizajn. Zariadenie spĺňa štandard IP67, vďaka čomu mu neublíži voda ani piesok a takisto by malo vďaka svojej odolnej konštrukcii vydržať aj náročné zaobchádzanie. Najviac vás však bude zaujímať výkon, ktorý je pri tomto type zariadenia určite ten najdôležitejší. LAMAX Storm1 dosahuje až 40 W, vďaka čomu je vhodný na použitie v interiéri, ale pokojne aj v lete pri bazéne, alebo na záhrade.

No a za koľko sa tento reproduktor vlastne predáva? LAMAX Storm1 je štandardne k dispozícii za cca 80 €, no postupom času jeho cena klesala a udržiavala sa na hranici 50 – 60 €. Dnes ale môžete využiť zľavu. Po kliknutí na tento odkaz získate zariadenie len za 25,99 € v elegantnej tyrkysovej farbe, čo sa jednoznačne oplatí. Na nákupe ušetríte viac, ako polovicu a budete sa tešiť z výborného reproduktora, ktorý zvládne fungovať ešte niekoľko dlhých rokov. Upozorňujeme však, že zľava je časovo obmedzená. Ak ju teda premeškáte, reproduktor môže byť drahší.

LAMAX Storm1
Zdroj: Lamax

A to sme ešte stále nevymenovali všetky jeho výhody. LAMAX Storm1 disponuje 6 600 mAh batériou, vďaka čomu zvládne hrať až 15 hodín v jednom kuse. Na nabíjanie sa využíva USB a na konektivitu technológia Bluetooth 5.0. Je tu však aj 3,5 mm audio jack či slot na microSD karty.

Čo sa týka kvality prehrávania, tá je vynikajúca aj keď pustíte reproduktor naplno. Čerešničkou na torte je ale technológia 3D zvuku, v rámci ktorej dokáže LAMAX Storm1 spustiť prehrávanie z prednej aj zadnej strany súčasne. Oceníte pri tom aj výrazné basové a výškové tóny. Ak sa vám teda LAMAX Storm1 zapáčil, takto pred letom sa jeho nákup oplatí. A keďže ho po kliknutí na tento odkaz môžete získať len za 25,99 €, snáď tu ani nie je o čom. Aj keby bol za dvojnásobnú cenu, stále je to dobrá ponuka.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Klasické AirPods Pro kúpite extrémne výhodne. Tieto slúchadlá sa oplatia viac, ako ktorékoľvek iné
Môže ťa zaujímať
- Reklama -