Pokiaľ hľadáte výkonný reproduktor za rozumnú cenu, pravdepodobne vás hneď napadnú zariadenia od spoločnosti JBL. Dnes sa, ale pozrieme na inú značku, ktorá je na Slovensku v poslednom čase veľmi populárna a vôbec sa tomu nečudujeme. LAMAX Storm1 ponúka solídny zvuk, veľmi odolnú konštrukciu a predáva sa za smiešne nízku cenu.

Tento prenosný reproduktor je vyrobený z kombinácie plastov a kovovej mriežky, ktorá dotvára moderný a robustný dizajn. Nechýba dokonca ani odolnosť voči vode v rámci normy IP67, ktorá je rovnaká, akú donedávna používal iPhone. Potencionálnych záujemcov bude, ale určite viac zaujímať výkon. Ten v tomto prípade dosahuje až 40 W. To oceníte nie len v interiéri, ale aj v exteriéri.

No a aj keď by ste očakávali, že za takýto produkt budete platiť minimálne sto a viac eur, pravda je celkom iná. V čase, keď sa LAMAX Storm1 dostal na trh, stál cca 80 €. Táto cena, ale veľmi rýchlo zletela nižšie a dnes sa po kliknutí na tento odkaz predáva za 59,99 € v renomovaných internetových obchodoch s elektronikou. To je menej, ako polovica zo zľavnenej ceny JBL Charge 5, ktorý má rovnaký výkon.

LAMAX Storm1
Zdroj: Lamax

LAMAX Storm1 má pritom aj ďalšie benefity. Spomeňme napríklad obrovský akumulátor s celkovou kapacitou až 6 600 mAh, ktorý zabezpečí celkovú výdrž batérie na jedno nabitie až na úrovni 15 hodín. Zariadenie sa nabíja klasicky cez USB a ku vášmu smartfónu ho pripojíte prostredníctvom technológie Bluetooth 5.0. Reproduktor disponuje aj 3,5 mm jackom a takisto slotom pre microSD karty.

Čo sa týka kvality prehrávania, tak tá je vzhľadom na cenu na veľmi vysokej úrovni. Reproduktor má rovnaký prejav aj na najvyššej hlasitosti a dokonca obsahuje technológiu 3D zvuku, kedy prehráva zvuk z prednej aj zadnej strany súčasne. LAMAX Storm1 sa tiež chváli výraznými basami a pomerne slušnými výškami. Ak teda hľadáte dostupný bezdrôtový reproduktor za rozumnú cenu, LAMAX Storm1 kúpite po kliknutí na tento odkaz za 59,99 €. Minimálne v porovnaní s väčšinou drahších konkurentov vás jeho schopnosti veľmi milo prekvapia.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  55" Smart TV Samsung so 4K kúpite extrémne lacno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -