Levitujúci reproduktor AIR² od firmy Axxess CE nás už na prvý pohľad očaril svojou unikátnosťou. AIR² je prvý lietajúci reproduktor svojho druhu, ktorý levituje nad svojou základňou. Z tejto novinky vychádza kvalitný, akustický a zároveň silný zvuk a na to všetko využíva technológiu Bluetooth.

CobyAir_1
Tento levitujúci reproduktor – AIR²  sa stal aj výhercom na CES 2015 v kategórii CES Innovation Awards a výrobca ho na webstránke CESu prezentuje vetou “AIR² is First of its kind. Many imitators to follow.” V preklade “Prvý svojho druhu. Mnoho imitácií bude nasledovať.”

- Reklama -

Zdá sa teda, že technológia ide neustále raketovým tempom smerom vpred. Tu ma napadá, že by sme sa čoskoro mohli dočkať aj lietajúcich reproduktorov, ktoré by fungovali jednoducho ako drony. Čo sme totiž kedysi považovali len za bájne sci-fi sa pomaly stáva realitou a nám sa táto realita naozaj páči!

Aktuálna cena tohto reálneho sci-fi reproduktora je 200 USD.

Oslovil vás AIR²? 

Zdroj: itspecial.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.