Bezdrôtové reproduktory sú zariadenia, ktoré sa hodia väčšine z nás pri rôznych akciách, oslavách alebo na firemných večierkoch. Ich výhodou je jednoduchá konektivita, kompaktnosť a hlavne vysoký výkon. Jeden takýto kúsok od spoločnosti JBL s označením Charge 5 patrí v našich končinách medzi neuveriteľne populárne. Teraz ho môžete získať mimoriadne výhodne. Ľutovať to určite nebudete.

Výrobca vložil do JBL Charge 5 špeciálny zvukový systém s optimalizovaným meničom s dlhou výchylkou, dvoma pasívnymi basovými žiaričmi, či samostatným výškovým reproduktorom. Vznikol tak zvuk JBL Original Pro Sound s celkovým výkonom až 40 W, ktorý je dostatočne silný na to, aby ste ho mohli použiť vo väčšom priestore v interiéri, ale aj na otvorenom priestranstve v exteriéri. Je to len na vás. JBL Charge 5 má tiež Bluetooth 5.1 pripojenie, vďaka čomu sa ľahko spáruje s iOS, Androidom, ale aj akoukoľvek inou platformou.

No a cena? Tá je v prípade JBL Charge 5 mimoriadne výhodná. Zariadenie sa štandardne predáva za 179 €, avšak vy ho viete mať v súčasnosti oveľa výhodnejšie. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 126 € u overeného predajcu, vďaka čomu ušetríte viac, ako päťdesiat eur. Netreba pri tom zabúdať, že tento reproduktor vám bude slúžiť niekoľko dlhých rokoch, takže sa to skutočne oplatí.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / See Rooster Tech (úprava redakcie)

Výrobca pri jeho vývoji dbal na to, aby mal maximálne pevnú konštrukciu, ktorá bude dostatočne pevná, aby bola schopná odolávať aj tvrdším nárazom. Nie je to, ale všetko. JBL Charge 5 ponúka tiež ochranu IP67, vďaka čomu mu neublíži voda, prach či piesok. Ak ho teda náhodou pri bazénovej párty oblejete, prípadne vám zmokne, prežije to bez ujmy.

Stále to, ale nie je všetko. Súčasťou JBL Charge 5 je totiž aj veľký 7 500 mAh akumulátor, ktorý disponuje až 20 hodinovou výdržou batérie na jedno nabitie. Dokonca z neho viete okrem napájania samotného reproduktora dobiť v prípade potreby aj telefón, alebo tablet. Dá sa teda povedať, že funguje aj ako powerbanka.

JBL Charge 5 je teda, ako stvorený pre všetky typy používateľov a je odhodlaný prekonávať aj tie najakčnejšie dobrodružstvá. Pokiaľ uvažujete nad jeho nákupom, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 122 €. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slúchadlá Sony CH710N s ANC kúpite vo výhodnej zľave. Majú všetko, čo potrebujete
Môže ťa zaujímať
- Reklama -