Určite ste si všimli, že na našom portáli z času na čas uverejňujeme aj články, ktoré sa týkajú herného sveta. Je to preto, lebo sme jeho veľkými fanúšikmi. Dnes vám ukážeme ponuku na zariadenie, s ktorým máme aj my skúsenosti a určite ho odporúčame všetkým, ktorí hľadajú kvalitný herný volant so spätnou väzbou. Teraz je navyše za príjemne zníženú cenu.

Aj keď sme Logitech G29 Driving Force mali možnosť vyskúšať len na krátku dobu, jeho predchodcu, Logitech G27 Driving Force máme v redakcii „na zábavu“ dodnes už viac ako desať rokov a stále funguje príkladne.

Povrch novšej generácie je stále kožený, ponúka až 900 stupňové otáčanie (ako v skutočnom aute) a v jeho útrobách sú schované dva silné motory, ktoré vám dokážu dať hodnovernú spätnú väzbu. Budete mať skrátka pocit, že šoférujete ozajstné auto. Logitech G29 Driving Force aktuálne kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Pochopiteľne, táto sranda niečo stojí, no nie je tak drahá, ako si možno predstavujete. Bežná maloobchodná cena sa pohybuje na úrovni cca 270 – 300 €, no Alza prichádza s akciou „Vianočné trháky“, v rámci ktorej si môžete s kódom „VIANOCNETRHAKY10“ uplatniť zľavu až na úrovni 10 %. Vďaka tomu vás Logitech G29 Driving Force vyjde len na 244,90 €, čo je v súčasnosti najlepšia ponuka na Slovensku!

Logitech G29 Driving Force v zľave na Alza.sk
Zdroj: Alza.sk

Upozornenie: Akcia je limitovaná počtom skladových zásob a tiež časom. Poponáhľajte sa, aby ste si ešte stihli uplatniť zľavový kupón. 

Prevodovku si musíte kúpiť samostatne 

Prevodovka pre volant Logitech G29 Driving Force
Zdroj: Unsplash / Maar Gaming

Jedinou drobnou nevýhodou oproti predchodcom (G27 a G25) je, že pokiaľ chcete využiť aj 6-stupňovú manuálnu prevodovku so skutočnou kulisou radenia, tá už nie je súčasťou setu ale treba si ju objednať samostatne. Keďže má volant aj spojkový pedál, bola by škoda túto možnosť nevyužiť.

Na Alze ju majú prevodovku k dispozícii za 50,9 €, takže všetko spolu vás bude stáť vo finále necelých 300 €. Je to aj perfektný darček pod vianočný stromček. Prevodovku kúpite aktuálne za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

S volantom Logitech G29 Driving Force si pritom užijete hodiny zábavy a s autami vašich snov najazdíte tisíce kilometrov.

Táto technológia je veľmi odolná, nakoľko v našom prípade vlastníme staršiu generáciu volantu už od roku 2011 a nemáme s ňou absolútne žiaden problém. A o tom, že sme ju využívali skutočne intenzívne nemusíte pochybovať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -