Ak si chcete kúpiť veľký a zároveň kompaktný notebook od Apple, môžete si vybrať MacBook Air 15″ s výkonným procesorom M2, ktorý ponúka veľa muziky za relatívne málo peňazí. Hoci v čase uvedenia na trh nebol lacný, dnes kúpite MacBook Air 15″ za mimoriadne výhodnú cenu. Na jeho nákupe ušetríte stovky eur a vydrží vám roky.

Procesor M2 v MacBooku Air 15″ má 8-jadrové CPU a 10-jadrové GPU, vďaka čomu zvládne bez sekania či prehrievania náročné úlohy. Je vhodný na grafiku, strihanie videí alebo bežnú prácu s dokumentami. Výhodou ARM procesora je aj to, že sa mu počas používania skoro vôbec nezvyšuje teplota. Cestovateľov poteší 18 hodinová výdrž batérie a len 1,5 kg hmotnosť. V tomto smere MacBook Air 15″ nemá konkurenciu.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, zariadenie sa v čase uvedenia na trh predávalo za 1 599 € s DPH, čo už je relatívne dosť peňazí. Dnes ho ale po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 1 198 € s DPH, vďaka čomu ušetríte približne 400 €, respektíve 25 %. A to by bola veľká škoda nevyužiť.

MacBook Air 15"
Zdroj: YouTube / UrAvgConsumer / Andres Vidoza (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Veľký MacBook Air má špičkový 15,3″ Retina displej s rozlíšením 2880 x 1864 pixelov a jasom až 500 nitov. Zariadenie je celé vyrobené z hliníka, má perfektnú klávesnicu a veľký trackpad, vďaka ktorému sa pohodlne ovláda. Celkovému komfortu pridáva aj MagSafe konektor na nabíjanie či šesť výkonných reproduktorov s fantastickým zvukom.

Samozrejmosťou je aj prítomnosť USB-C konektorov, pomocou ktorých sa dá MacBook Air 15″ napojiť cez DisplayPort na monitor a používať s externou myšou a klávesnicou rovnako ako klasické PC. To sa hodí napríklad v kancelárii. Na odomykanie slúži Touch ID. Ak sa vám teda tento notebook páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 1 198 € s DPH. Z nášho pohľadu je to fantastická ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Veď zľava dosahuje extrémnych 25 %!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple pracuje na revolučnom čipe. Nenájdeme ho však v Macu ani iPhone
Môže ťa zaujímať
- Reklama -