Legendrána hra dostane už čoskoro rozsiahly remake, ktorý ju zmení od základov. Samotný príbeh bude rovnaký, no vývojári ho doplnia o nové línie. Prítomný má byť aj český dabing a toto všetko samozrejme v grafike, ktorá odpovedá roku 2020. Dnes sme sa dozvedeli, kedy sa po prvýkrát pozrieme to, ako vyzerá Mafia: Definitive Edition počas hrania.

Mafia: Definitive Edition odhalí prvý gameplay už 15. júna.

O novú informáciu sa postaralo zverejnenie programu na udalosť IGN „Summer of Gaming“, ktorá bude preplnená novinkami. Dočkať by sme sa mali mnohých odhalení a ukážok z pripravovaných titulov. Súčasťou plánu je aj prezentácia novej Mafie: Definitive Edition, ktorá sa uskutoční 15. júna.

Mnohí fanúšikovia hernej série sa už tohto dielu nemôžu dočkať, nakoľko pôvodnú hru z roku 2002 doslova zbožňovali a tiež ju niekoľkokrát prešli. Ani sa im nečudujeme, na svoju dobu bola skutočne revolučná.

MAFIA: Definitive Edition dostane český dabing. Hra bude dostupná 28. augusta za 40€.
MAFIA: Definitive Edition

Jej remake bude v predaji dostupný už o 3 mesiace. Dátum uvedenia na trh je stanovený na 28. augusta 2020 (tak dúfame, že sa v priebehu času nezmení). Staronová hra samozrejme nebude zadarmo a hráči by si mali pripraviť 39,99€.

Remaku sa dočkalo aj druhé pokračovanie Mafie, z roku 2010. Hoci nešlo o zásadné grafické vylepšenia, nejaké zmeny sa tu objavili, čo je pozitívna správa pre náročných hráčov.

Cena za hry Mafia II: Definitive Edition a Mafia III: Definitive Edition je v samostatnom predaji stanovená na 29,99€ (Ak ste ich už nemali zakúpené pred tým. V takomto prípade vám stačí stiahnuť bezplatný patch). Pokiaľ sa však rozhodnete pre nákup celej trilógie, vyjde vás to 59,99€. To nie je zlá ponuka. Kto sa už nevie dočkať na remake pôvodnej hry Mafia?

MAFIA: Definitive Edition dostane český dabing. Hra bude dostupná 28. augusta za 40€.
Mafia: Definitive Edition odhalí prvý gameplay už 15. júna.
Prečítajte si tiež  Mafia IV v v Unreal Engine 5? Vyzerá to brutálne
Môže ťa zaujímať
- Reklama -