MagSafe nabíjačka je príslušenstvo, ktoré je pri dlhodobom používaní pomerne návykové. V prvom rade ponúka relatívne rýchle 15 W bezdrôtové nabíjanie a v druhom rade sú tu silné magnety, ktoré zariadenie udržia napríklad vo ventilačnej mriežke vozidla. Pokiaľ si MagSafe nabíjačku chcete kúpiť, teraz ju môžete získať v zľave za výbornú cenu. Vydrží vám roky.

Veľkou výhodou technológie MagSafe je to, že tu Apple použil až osemnásť silných magnetov. Tie máte aj vo svojom iPhone už od výroby, vďaka čomu perfektne zapasujú na nabíjací puk a veľmi pevne držia na svojom mieste. Používanie je vďaka tomu maximálne rýchle a intuitívne. Koľko však toto príslušenstvo stojí?

Jedinou nevýhodou MagSafe nabíjačky je to, že je relatívne drahá. Spoločnosť Apple ju štandardne predáva až za 49 €, čo určite odradí mnohých potencionálnych záujemcov. Po kliknutí na tento odkaz ju však môžete mať len za 34 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Je to výhodná ponuka, nad ktorou sa jednoznačne oplatí porozmýšľať.

MagSafe na iPhone
Zdroj: Unsplash / Studio Proper / Onur Binay (úprava redakcie)

Jeden z dôvodov, prečo si kúpiť práve MagSafe je aj ten, že ponúka 15 W nabíjací výkon. Len v prípade iPhonu 12 mini a iPhonu 13 mini je obmedzený na 12 W. Bežné bezdrôtové Qi podložky podporujú iba 7,5 W, takže cez MagSafe sa vám bezdrôtovo nabije váš iPhone dvakrát rýchlejšie.

Odporúčame si však ku nemu zaobstarať aj originálny 20 W adaptér priamo od Apple. Bežne sa predáva za 25 €, no po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať už od 11,5 € u predajcu s dobrým hodnotením.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Vybíja iOS 17 váš iPhone rýchlejšie? Nebojte sa, nie je to marketing, aby ste si kúpili nový model. Toto je dôvod
Môže ťa zaujímať
- Reklama -