Mnohí majitelia iPhonu a iných smartfónov sa často sťažujú na nedostatočnú výdrž batérie. Svoje zariadenia zvyknú dávať na nabíjačku každú jednu noc, čo môže byť pre niekoho otravné. Samsung však v dohľadnej dobe prinesie riešenie. Jeho smartfón bude mať takmer 7000 mAh akumulátor.

Smartfón so 7000 mAh akumulátorom

Niektorí zákazníci si potrpia na prvotriedny dizajn a špičkový výkon, iní zase na tom, aby ich smartfón vydržal čo najdlhšie. Spoločnosť Samsung sa teraz podľa čínskej organizácie CCC chystá predstaviť zariadenie, ktoré bude mať k dispozícii 6800 mAh batériu.

Naznačuje to čerstvo zverejnená dokumentácia. O vývoj sa postarala spoločnosť Ningde Amperex Technology v exkluzívnom partnerstve s juhokórejským gigantom.

Batéria bude k dispozícii v novom modelovom rade, označovanom ako Samsung Galaxy M. Medzi jeho hlavné výhody patrí ideálna cenová dostupnosť a perfektná výdrž na jedno nabitie.

Malá batéria? Samsung pripravuje smartfón so 7000 mAh akumulátorom.
Malá batéria? Samsung pripravuje smartfón so 7000 mAh akumulátorom.

Samsung už dnes ponúka jedno zariadenie, ktoré je v tomto smere naozaj bezkonkurenčné. Jedná sa o model Galaxy M31, ktorý môže zákazníkovi poskytnúť až 6000 mAh. Len tak pre porovnanie, najväčší iPhone 11 Pro Max dosahuje v súčasnosti necelých 4000 mAh. Váha aktuálneho „rekordmana“ je necelých 200g. Aj keď je teda výrazne ťažší ako väčšina bežných smartfónov, jeho používanie je stále celkom pohodlné.

Bližšie detaily momentálne nie sú jasné. Viac sa dozvieme až po predstavení. Určite si však rýchlo nájde svojich zákazníkov, ktorí budú schopní oceniť obrovský akumulátor. Potrebovali by ste 7000 mAh alebo vám stačí to, čo aktuálne ponúka vaše zariadenie? Napíšte nám svoj názor do komentára.

Malá batéria? Samsung pripravuje smartfón so 7000 mAh akumulátorom.
Malá batéria? Samsung pripravuje smartfón so 7000 mAh akumulátorom.

zdroj

Prečítajte si tiež  iPhone zažil koncom roka 2022 výrazný prepad predajov. Šéf Apple ale tvrdí, že záujem bol rekordný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.