Blíži sa leto a spolu s ním aj zábava spojená s kvalitnou hudbou pri bazéne, na záhrade alebo na grilovačke. Presne na to potrebujete aj kvalitný bezdrôtový reproduktor so skvelým zvukom a pokiaľ možno, tak aj elegantným dizajnom. V tejto súvislosti by vás mohol zaujať Marshall Acton III, ktorý kúpite po zľave za výhodnú cenu.

Marshall Acton III ponúka maximálny výkon až na úrovni 60 W vo frekvenčnom rozsahu od 45 do 20000 Hz. Pripojíte sa naň cez Bluetooth 5.2 (až na 10 metrov), ale aj cez klasický audio jack. Toto zariadenie rozozvučí celý dvor, ale pokojne aj menšiu sálu vo veľmi slušnej kvalite. Netreba zabúdať, že jeho výrobca sa venuje hudobnému príslušenstvu už od roku 1962, takže má za sebou slušnú históriu.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá je tesne pred letom veľmi priaznivá. V čase uvedenia na trh sa Marshall Acton III predával za 299 €, no po čase sa situácia zmenila. Zariadenie kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 219,99 €, vďaka čomu ušetríte. Spolu s ním sa môžete tešiť aj na určitú originalitu, ktorá je s týmto reproduktorom spojená. Doma ho skrátka nemá každý.

Marshall Acton III
Zdroj: Marshall

Čo sa týka rozmerov, Marshall Acton III má na výšku 21,2 cm, na šírku 32,2 cm a na hrúbku 24 centimetrov. Reproduktor je s váhou len 2,7 kg kompaktný, takže sa vám bude ľahko prenášať z miesta na miesto a nebude vám zaberať veľa miesta v kufri vášho auta. Marshall Acton III sa chváli aj širšou zvukovou scénou v porovnaní s predchodcom. Výrobca integroval dva 15 W výškové reproduktory triedy D smerov von, ktoré spolu s inovovanými vlnovodmi ponúkajú konzistentnosť aj pri vyššej hlasitosti. Rovnako tu nájdete aj 30 W zosilňovač triedy D pre basový reproduktor.

Marshall Acton III ponúka samostatné nastavenie hlasitosti, výšok a basov a k dispozícii má vlastnú mobilnú aplikáciu, ktorá zabezpečí jednoduchšie ovládanie. Ak sa vám teda Marshall Acton III páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 219,99 €. V porovnaní s konkurenciou ponúkne nie len kvalitnejší zvukový zážitok, ale aj ikonický dizajn či rozšírené možnosti nastavení. Aj preto sa tak oplatí.

Marshall Acton III
Zdroj: Marshall

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  ASUS ROG Ally (Z1 Extreme) kúpite v zľave za super cenu: Na najnáročnejšie hry už nepotrebujete PlayStation
Môže ťa zaujímať
- Reklama -