Pokiaľ ste milovníkom kvalitnej hudby a hľadáte výkonné bezdrôtové slúchadlá za rozumnú cenu, máme pre vás jeden tip. Marshall Major IV s ikonickým dizajnom a perfektnou výbavou sa dostali do výrazného cenového zvýhodnenia. Pre mnohých to bude lepšia voľba, ako nákup klasických AirPods od Apple, ktoré sú aj citeľne drahšie.

V prípade výberu Marshall Major IV sa môžete tešiť na veľké 40 mm meniče, , ktoré pracujú vo frekvenčnom rozsahu 20 – 20000 Hz a s citlivosť 99 dB/mW. Slúchadlá sú vybavené technológiou Bluetooth 5.0, vďaka ktorej ich ľahko spárujete s iOS, Android, ale aj akýmkoľvek iným zariadením a taktiež majú veľmi kompaktný dizajn, ktorý sa dá ľahko zložiť a preniesť z miesta na miesto.

Štandardná cena za Marshall Major IV sa pohybuje na úrovni 129 €, čo je za takýto produkt od renomovaného výrobcu vcelku adekvátne. Dôležité je ale spomenúť, že po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 84,15 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Netreba však zabúdať, že takáto výhodná ponuka môže byť časovo / skladovo obmedzená. Ak teda máte záujem, mali by ste sa poponáhľať.

Marshall Major IV
Zdroj: Marshall

Marshall Major IV majú k dispozícii až 80 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie, vďaka čomu ich budete dávať do elektrickej siete 1 – 2x týždenne. Slúchadlá disponujú aj klasickým USB-C konektorom a dokonca podporujú aj bezdrôtové nabíjanie. Potrebujete naň, ale špeciálnu podložku, ktorá sa predáva samostatne. Aby toho nebolo málo, Marshall Major IV disponujú aj klasickým 3,5 mm Audio Jackom či multifunkčným tlačidlom, s ktorým sa dajú preskakovať skladby, alebo ukončovať hovory. Tým sa dostávame aj ku prítomnosti kvalitných mikrofónov, ktoré vám umožnia cez Marshall Major IV volať.

Na záver sa ešte oplatí spomenúť, že Marshall Major IV sú pomerne ľahké, pretože vážia iba 165 gramov a takisto majú komfortné náušniky. Ani po hodinách nosenia vás teda nebudú tlačiť. Ak teda hľadáte slúchadlá s rozumnou výbavou za rozumnú cenu, Marshall Major IV, ktoré získate po kliknutí na tento odkaz za 84,15 € sú z nášho pohľadu skvelou voľbou. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Marshall Major IV
Zdroj: Marshall

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slúchadlá AirPods sa v budúcich generáciách dočkajú funkcií pre zlepšenie sluchu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -