Ak chcete počúvať hudbu na vysokej úrovni a zároveň si potrpíte na štýle, Marshall Major IV si určite zamilujete. Majú svoj ikonický hranatý dizajn, ktorý odkazuje na kultovú gitarovú aparatúru Marshall a nepotrebujú kábel. Ku zariadeniu sa pripájajú cez Bluetooth 5.0 a majú extrémnu výdrž batérie. Teraz ich môžete získať vo výhodnej zľave.

Tieto bezdrôtové slúchadlá môžeme pokojne porovnať s AirPods 2. generácie, ktoré spoločnosť Apple predáva ešte aj v roku 2023. Ich bežná predajná cena je 149 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich získate lacnejšie, už za 121 €. Keď si vedľa týchto slúchadiel postavíme konkurenta od spoločnosti Marshall, zistíme, že AirPods prehrajú snáď v každej jednej disciplíne s výnimkou špičkovej konektivity. A dokonca sú ešte drahšie.

Marshall Major IV sa totiž štandardne predávajú za 129 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 101 €, čo je výborná ponuka. Tieto bezdrôtové slúchadlá vám totiž poskytnú lepší zvuk a čo je dôležité, používať ich budete môcť až 80 hodín na jedno nabitie. Čítate správne. Konkurenčné AirPods 2 sa musia uspokojiť s celkovou 24 hodinovou výdržou v rámci puzdra a maximálne 5 hodinovou výdržou, keď slúchadlá používate.

Samotné zariadenie Marshall Major IV sa potom nabíja prostredníctvom USB-C kábla, ktorý nájdete v krabičke. Okrem iného podporujú aj bezdrôtové nabíjanie, no toto príslušenstvo v originálnom balení chýba. Musíte si ho teda zaobstarať dodatočne.

Nie sú ťažké a majú 3,5 mm jack 

Marshall Major IV
Zdroj: Marshall

To čo vás na Marshall Major IV poteší je aj váha na úrovni len 165 gramov, vďaka čomu vás nebudú tlačiť ani ťažiť počas nosenia na hlave. Dopomáha tomu aj veľmi dobre navrhnutý dizajn a mäkké náušniky.

Okrem iného pri Marshall Major IV nemusíte silou mocou používať Bluetooth pripojenie. Na rozdiel od špičkových AirPods Max v nich totiž nechýba 3,5 mm Audio Jack. Rovnako tak na slúchadlách nájdete aj multifunkčné tlačidlo, pomocou ktorého si viete nastavovať hlasitosť, preskakovanie skladieb alebo ukončovanie hovorov. Slúchadlá majú totiž vstavaný mikrofón, takže cez ne môžete pohodlne telefonovať.

Marshall Major IV teda hodnotíme ako veľmi zaujímavý produkt, ktorý by vám pri výbere bezdrôtových slúchadiel určite nemal uniknúť. Samozrejme, vždy sa dá nájsť niečo lepšie, avšak poväčšine za to zaplatíte neprimerane vyššiu cenu. V pomere cena / výkon / protihodnota im v podstate nemáme čo vytknúť. Marshall Major IV kúpite po kliknutí na tento odkaz za najvýhodnejšie ceny na Slovensku. Ak ich už máte, dajte nám vedieť, aké sú vaše skúsenosti.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra 2 sú v zľave. Pre Slovákov je to skvelá cesta k najlepším hodinkám, aké Apple vyrobil
Marshall Major IV
Zdroj: Marshall

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -