Aj v slovenských lesoch nájdete množstvo fotopascí, ktoré slúžia na rôzne účely. Pravdepodobne však žiadnu z nich nevyužilo jedno zviera na to, aby si vytvorilo stovky selfie fotiek. V americkom Colorade sa to ale stalo. Fotky zábavného medveďa zdieľal profil Boulder OSMP a tie sa okamžite stali hitom internetu.

Hľadáte kvalitný kvalitný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Samotná šelma objavila fotopascu pravdepodobne pri prípravách na zimný spánok. A hoci nevedela, na čo toto „podivné zariadenie“ slúži, využila ho rovnako, ako ľudia, ktorí sa radi fotia a v telefónoch majú tisícky záberov samých seba.

Dokopy zaznamenala fotopasca cez 580 fotiek, pričom až 400 z nich predstavovali zábery medveďa z rôznych uhlov. V niektorých prípadoch sa díval priamo do kamery, inokedy sa nechal odfotiť z profilu.

A hoci je jasné, že ide len o príjemnú náhodu, keby mal tento medveď Instagram, určite by ponúkal svojim sledovateľom dosť obsahu. Čo poviete?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.