Každý prehliadač z trojice Google, Yahoo a Bing zverejňuje každoročne najvyhľadávanejšie slová za posledný rok. Bing nám ich už ukázal prednedávnom a dnes je na rade Yahoo. Zatiaľ, čo v Bingu bolo slovo iPhone 6 na prvom mieste, v konkurenčnom Yahoo až na 9. Pozrite sa na súperov iPhone 6! 

Jediný smartfón

Slovíčko iPhone patrí takmer každý rok medzi najvyhľadávanejšie slová daných prehliadačov. Spôsobuje to najmä popularita smartfónu, ktorá je rok čo rok väčšia a tak nás neprekvapuje, že pri prvých dvoch prehliadačoch, ktorý odkryli svoje najvyhľadávanejšie slová kráľuje práve zariadenie z Coupertina. Kým v Bingu obsadil úplne prvú pozíciu, v Yahoo sa musel uspokojiť až z pozíciou 9. Aj napriek tomu však patrí medzi 10 najvyhľadávanejších slov tohto roka, za čo mu patrí jednoznačná pochvala. Zaujímavé je, že spomedzi TOP 10 ide o jediný smartfón či dokonca zariadenia. Totiž, nájdeme tu 6 úspešných mien, na prvej pozícií chorobu Ebola, rozprávku Forzen, legendárnu hru Minecradt, no a samozrejme iPhone 6!

- Reklama -
TOP 10 najvyhľadávanejších slov v Yahoo za rok 2014 - svetapple.sk
TOP 10 najvyhľadávanejších slov v Yahoo za rok 2014 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.