Microsoft mal dnes večer svoju vlastnú Keynote, kde okrem mnohých noviniek predstavil aj dlho očakávaný Windows 10, ktorý samozrejme prichádza s radou nových funkcií a nahradí súčasný, pomerne nevydarený Windows 8. Pozrime si však jednu z noviniek, ktoré boli na konferencii odprezentované!

Microsoft Surface Hub!

Microsoft je spoločnosť, ktorá musí robiť časté „meetingy“, ktorých sa zúčastňujú inžinieri a prakticky všetci zamestnanci, ktorí potrebujú mať jasno v tom, na čom práve pracujú. Práve preto sa spoločnosť rozhodla, že podobné stretnutia oživí a predstavila skvelú pomôcku, kde môžu mnohí ľudia tímovo spolupracovať. Novinka je prakticky obrovská 84″ 4K obrazovka, ktorá funguje ako počítač, no zároveň aj ako interaktívna tabuľa vďaka čomu by sa mohla uplatniť aj napríklad v školstve. Je jasné, že túto pomôcku budú využívať zo začiatku predovšetkým veľké korporácie ako je aj samotný Microsoft.

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.