Microsoft vo svojom najnovšom update Windows 10 prerobil svoje emotikony, ktoré sú teraz podobné tým z iPhonu, iPadu a Macu. Windows 10 tak teraz ponúka niekoľko nových smajlíkov, vrátane zdvihnutého prostredníka a podobne.

Čo je zaujímavé

Zaujímavé je tiež to, že Microsoft pridal známu možnosť zmeniť si u smajlíka farbu pleti, ako to pridal Apple približne pred mesiacom u iOS 8.3 a OS X 10.10.3. Čo zatiaľ Microsoftu vo Windows 10 chýba sú emotikony vlajok rôznych štátov, ako to má Apple, ale tie sa môžu objaviť v nejakej ďalšej aktualizácii.

Windows 10

Windows 10 je momentálne dostupný vo verzii beta pre vývojárov a mal by byť vydaný počas júla. Najnovší Windows by mal priniesť jednotný dizajn naprieč všetkými zariadeniami a umožniť tak začať prácu na telefóne a dokončiť ju na PC. Už nebude žiadny Windows Phone alebo Windows RT, ale jednoducho len Windows 10. Update na nový operačný systém Windows 10 bude možný z Windows 8.1 a Windows 7 prvý rok zadarmo. Podľa informácií nebude Microsoft príliš riešiť, či budete updatovať zlegálne alebo pirátske verzie.

Zdroj: macrumors
Prečítajte si tiež  Poznáme kapacitu baterky pri iPhone 6S Plus a určite nepoteší!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.