Čínsky výrobca Xiaomi má vo svojom portfóliu obrovské množstvo užitočných produktov, ktoré by vás mohli zaujímať. Jedným z nich je aj kompaktná mobilná termosublimačná tlačiareň Instant Photo Printer 1S Set, ktorá sa dá už kúpiť u viacerých slovenských predajcov za fantastické ceny, o čom sa môžete presvedčiť tu. Rozmery tejto tlačiarne sú iba 194 × 145 × 84 mm a samotná váha 1,2 kg pri napojení na sieťový adaptér.

Samotná tlačiareň je určená na dve veľkosti papiera, pričom do nej môžete vložiť buď malé 3″ alebo veľké 6″ fotopapiere. Už pri kúpe tlačiarne sa môžete tešiť, že v balení nájdete 10 ks papierov z každého druhu. Kvalita tlače je veľmi vysoká a tak sa nemusíte obávať poškodenia vodou alebo odtlačkami prstov. Xiaomi využíva špeciálny ochranný film. Samotné fotografie navyše vydržia dlho a podľa výrobcu nevyblednú či nezožltnú ani po desiatkach rokoch. Ak si teda chcete uchovávať vaše spomienky, toto zariadenie je na to ako stvorené.

No a cena? Po kliknutí na tento odkaz zistíte, že sa na Slovensku pohybuje na úrovni od 135 €, čo sa z nášho pohľadu oplatí. Súčasťou balenia Instant Photo Printer 1S Set je totiž aj páska, ktorá vám vystačí na vytlačenie 20 fotografií.

Technológia termosublimačnej tlače využíva dokopy až 1 280 tlačových hláv a 256 úrovni šedej. Dokopy sa teda môžete dostať k rozlíšeniu tlače až 300 dpi pri využití viac ako 16,7 milióna farieb. Fotografie budú vďaka tomu ostré a živé. Presne tak, ako si to prajete.

Rozumie si s iPhonom aj Androidom

Dôležité je tiež podotknúť, že toto šikovné zariadenie prináša plnú kompatibilitu pre každý smartfón s operačným systémom iOS 10.0 a vyššie a tiež Android 5.0 a vyššie. Na pripojenie teda nemusíte vlastniť ten najnovší možný model. Rovnako tak platí, že tlačiareň Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set podporuje aj univerzálne tlačové štandardy no ak si do svojho smartfónu nainštalujete aplikáciu Mi Home – Xiaomi Smart Home, dosiahnuť môžete ešte lepšie výsledky.

O pripojenie sa stará prítomnosť Wi-Fi 802.11 b/g/n a tlačiareň dokáže prijímať fotografie vo formátoch JPG a PNG, pričom tlač jedného záberu trvá zhruba 60 sekúnd. Ako sme už napísali vyššie, pokiaľ máte záujem o Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set, pripravte si aspoň 135 €. Najvýhodnejšie ponuky na Slovensku nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -