Aj keď to pôvodne vyzeralo tak, že sledovanie MS v hokeji nebude pre Slovákov bezplatné, napokon sa zdá, že zákazníci minimálne dvoch slovenských operátorov sa dočkajú tejto udalosti úplne zadarmo. Ako informuje Živé, Slovanet oficiálne potvrdil, že pre všetkých svojich zákazníkov, ktorí majú predplatené televízne služby ponúkne športovú stanicu Joj Šport.

Novinka bude k dispozícii pre klientov bez ohľadu na to aký balík služieb u neho využívajú. Na druhej strane však treba zdôrazniť, že túto výhodu nebudú mať naveky. Ide totiž o špeciálnu akciu, ktorá má trvať len dva mesiace v mesiacoch apríl a máj. Potom skončí. Podľa Živé tento krok súvisí so zmenou vysielateľa Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji.

Doposiaľ bola táto udalosť vždy k dispozícii na verejnoprávnej RTVS, no pred štyrmi rokmi na ňu získala vysielacie práva skupina Joj. Bude ich vlastniť na nadchádzajúcich päť rokov.

A ako sme sľúbili vyššie v texte, vysielacie práva na Majstrovstva sveta v ľadovom hokeji budú mať až dvaja operátori. Ako dopĺňa portál Techbyte, tým druhým bude O2, ktorý kanál JOJ Šport taktiež zaradí do svojej ponuky v rámci dočasnej akcie a diváci si ho budú môcť vychutnať vo vysokej HD kvalite.

Rovnako, ako pri operátorovi Slovanet, aj v tomto prípade bude možné JOJ Šport sledovať len v priebehu dvoch mesiacov do konca mája 2024 a akcia bude platiť aj pre zákazníkov menšieho balíka televíznej služby. To či bude s takouto ponukou pokračovať aj niektorý z ďalších slovenských operátorov je nateraz otázne.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Legendárny reproduktor Harman & Kardon Aura Studio 3 kúpite v zľave
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.