V dnešnom svete sa deje naozaj kadečo. ale priznajme si, že každý jeden z nás už mal niekedy chuť jednoducho chytiť počítač (poväčšine taký, na ktorom je Windows) a vyhodiť ho prinajmenšom z 5 či 6 poschodia najbližšieho paneláku. Podobný pocit zažil aj 37 ročný Američan, ktorý  však nemal poblíž žiaden panelák a tak vytiahol z poličky pištoľ a počítač doslova zabil 8 ranami. Ten prestal fungovať a na miesto činu prišla aj polícia!

Zabil počítač

Každý z nás už chcel niekedy zničiť počítač, no popravde, takmer nikto sa na to neodhodlal, keďže technika síce niekedy sklame, ale jednoducho aj veľa stojí a tak si to bežný človek skrátka nemôže dovoliť. Rešpekt však určite patrí tomuto 37 ročnému Američanovi, ktorému už dlhšiu dobu štrajkoval počítač značky Dell. Po poslednom probléme to už jednoducho nevydržal a zo zásuvky vytiahol zbraň. Nasledovalo 8 dobre mierených rán priamo do zariadenia, ktoré ho nakoniec úplne zabili.

Streľba však vyľakala aj susedov, ktorí ju počuli a v šoku sa obávali toho najhoršieho. Práve preto na muža zavolali políciu, keďže sa báli aj o svoje vlastné životy. Ako sa nakoniec ukázalo, muž síce strieľal, no našťastie nie do ničoho, čo by bolo organického pôvodu. Tak či onak, musel zaplatiť pokutu za streľbu v meste.

Oddnes už bude používať asi len počítače značky Apple. Aj keď je pravda, že aj tie dokážu „zaštrajkovať“ a používateľom narobiť poriadne problémy!

denverpost

Prečítajte si tiež  Rýchle správy: Microsoft ponúka webovú aplikáciu Outlook pre Mac!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.