Hľadáte kvalitný televízor s optimálnou uhlopriečkou a hlavne kvalitnou zobrazovacou technológiou? Práve ste ho našli. Philips 5OLED707 je na Alze vo výraznej zľave. Po technologickej stránke je veľmi vyspelý a možno aj preto ide o obľúbenú voľbu Slovákov. Vaše filmy alebo seriály si na jeho OLED paneli užijete vo vysokej kvalite.

Philips 5OLED707 vám ponúkne dnes už štandardné 4K (UHD) rozlíšenie, 100 Hz, HDR10+, Dolby Vision a mnoho ďalšieho. Spomenúť môžeme napríklad aj hlasové ovládanie, podporu rôznych služieb ako Netflix, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo a O2 TV či technológiu Ambilight, ktorá je pre značku ikonická.

No a cena? Tá je sama o sebe dosť vysoká. 55″ televízor so 139 cm uhlopriečkou sa bežne predáva od pomerne mastných 1 339 €. Keďže však na Alze prebieha obľúbený povianočný výpredaj, vy môžete Philips 5OLED707 získať s nádherným 22 % zvýhodnením už od 1 049 € s DPH. Na nákupe teda ušetríte veľmi slušných 290 €. Televízor Philips 5OLED707 aktuálne kúpite za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku tu.

Dobrou správou pre vás je, že táto TV dokáže prehrávať napríklad aj 360° videá, spárujete ju so svojim mobilným zariadením a jej reproduktory majú výkon až 70W. Ak vám teda vyhovuje 55″ uhlopriečka, ktorú by sme v dnešnej dobe mohli označiť za zlatú strednú cestu, Philips 5OLED707, ktorý začína na 1 049 € je pre vás ako stvorený.

Klasický 65″ televízor Philips zoženiete ešte lacnejšie

Phillips TV na Alze v zľave
Zdroj: Phillips

V prípade, že si až tak nepotrpíte na samotnej kvalite obrazu ale pozeráte sa skôr po väčších uhlopriečkach za rozumnú cenu, na Alze sa do cenového zvýhodnenia dostal aj televízor 65″ Philips The One 65PUS8507. Jeho uhlopriečka predstavuje až 165 cm, no v tomto prípade nejde o OLED jednotku.

Na druhej strane to ale neznamená, že jeho nákup nedáva zmysel. Opäť ponúka rozlíšenie 4K (UHD), HDR10+, Dolby Vision či inteligentné funkcie. Nevýhodou je ale podpora len 50 Hz obrazu či výkon reproduktorov na úrovni 20W.

Na druhej strane sa ale ako extrémne výhodná javí samotná cena televízora. Pred výpredajom sa na Alze štandardne predával za 999 €, no akonáhle bola spustená povianočná akcia, získať ho môžete s 13 % zvýhodnením už od 874 € s DPH. Aktuálne kúpite 65″ Philips The One 65PUS8507 za najlepšie ceny na Slovensku tu.

Hľadáte kvalitné príslušenstvo pre iPhoneApple WatchAirTagAirPods alebo Mac? Vyskúšajte Loopi. Zo širokého sortimentu si vyberie každý. (reklama)

Oproti Philips 5OLED707 je väčší, no technologicky menej vyspelý. Cenový rozdiel sa pohybuje na úrovni 175 €. Je teda iba na vás, čo uprednostníte.

Prečítajte si tiež  AirPods kúpite v zľave za fantastickú cenu. Obľúbené slúchadlá sa teraz oplatia

Ak vás akcia zaujala, určite sa poponáhľajte. Firma ju ukončí už 15. januára 2023, no taktiež môže skončiť predčasne vypredaním zásob. Nenechajte sa teda predbehnúť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -