Pokiaľ hľadáte náhlavné bezdrôtové slúchadlá, ktoré budú mať dostatočne kvalitný zvuk, dlhú výdrž batérie a zároveň nebudú príliš drahé, máme pre vás dobrú správu. Práve ste ich našli. JBL Tune 720BT sú nástupcom slávneho modelu JBL Tune 710BT a ponúkajú hardvér, ktorý kúpite po zľave za extrémne výhodnú cenu. Určite stoja za pozornosť.

JBL Tune 720BT majú k dispozícii prvotriedny zvuk JBL Pure Bass, o ktorý sa starajú 40 mm dynamické meniče. Rovnako tak tu nájdete aj moderné bezdrôtové pripojenie prostredníctvom Bluetooth 5.3, vďaka čomu sa nemusíte báť žiadnych komplikácií. Azda najväčším benefitom je však výdrž batérie, ktorá dosahuje neuveriteľných 76 hodín počúvania hudby. Čítate správne. Toto zariadenie dokáže hrať viac ako 3 dni v jednom kuse a zároveň podporuje aj rýchle nabíjanie. Za 5 minút budete môcť počúvať hudbu na ďalšie 3 hodiny.

No a cena? Tá je z nášho pohľadu úplne adekvátna. Dobrou správou je, že JBL Tune 720BT nie sú drahé ani bez zľavy. Výrobca ich štandardne ponúka už od 79,99 €, čo je z nášho pohľadu perfektná ponuka. Po kliknutí na tento odkaz ale slúchadlá kúpite od 68 €, vďaka čomu ešte nejaké tie „drobné“ ušetríte. Zdôrazňujeme, že ide o úplne nový model, ktorý je na trhu sotva niekoľko mesiacov.

JBL 720BT
Zdroj: JBL

JBL Tune 770NC majú aj ANC. Stále sa predávajú za super cenu

Pokiaľ si pri bezdrôtových náhlavných slúchadlách potrpíte aj na funkciách, kúpiť si môžete vyššiu triedu JBL Tune 770NC, ktorá je drahšia ale aj technologicky vybavenejšia. Jej súčasťou je napríklad ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov), vďaka ktorému budete počas počúvania hudby úplne odizolovaní od prostredia, v ktorom sa nachádzate.

JBL Tune 770NC
Zdroj: JBL

Rovnako môžete využiť aj funkciu Ambient sound, ktorá je alternatívou pre transparentný posluch v Apple zariadeniach. Mikrofóny, ktorými sú JBL Tune 770NC vybavené po celý čas počúvajú vaše okolie a zároveň vám prehrávajú jeho zvuky. Máte teda pocit, akoby ste slúchadlá vôbec nemali nasadené na ušiach.

Cena spomínaného modelu je vyššia a po kliknutí na tento odkaz štartuje na hranici 129 €. Na druhej strane, za podobné peniaze dnes horko ťažko zoženiete základné AirPods 2. generácie, ktoré Apple predstavilo ešte v roku 2019 a o kvalite zvuku sa tu v porovnaní s JBL 770NC snáď ani nemusíme baviť.

JBL Tune 770NC
Zdroj: JBL

Rovnako stojí za zmienku, že aj tento model má extrémnu výdrž batérie, ktorá dosahuje až 70 hodín na jedno nabitie. Dajte nám vedieť do komentára, pre ktoré prevedenia by ste sa rozhodli vy. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  PlayStation 5 aj Xbox Series X / S kúpite vo veľkých zľavách

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -