Pokiaľ sa chystáte počas leta absolvovať bláznivé zážitky a chcete si to zdokumentovať, váš smartfón vám na to stačiť nebude. Oveľa rozumnejšie bude kúpiť si akčnú kameru GoPro HERO12 Black so špičkovým obrazom, funkciami a vysokou odolnosťou, ktorú teraz môžete získať za extrémne výhodnú cenu. Slúžiť vám bude dlhé roky.

Spoločnosť GoPro je mnohými považovaná za zakladateľa kategórie akčných kamier a GoPro Hero12 Black je to najlepšie, čo si od nej aktuálne môžete kúpiť. Kamera má 1,1,9″ CMOS snímač a natáča až do 5,3K pri 60 FPS. Oveľa viac však budete využívať 4K pri 120 FPS, alebo dokonca 2,7K pri 240 FPS. Vo vysokej kvalite zaznamenáte aj spomalené zábery. GoPro HERO12 Black má stabilizáciu obrazu Hypersmooth 6.0 a podporuje HDR zábery. Pripevniť sa dá na helmu, hrudný pás, ale pokojne aj na auto či motorku!

Cena tejto akčnej kamery štartovala v čase uvedenia na trh na hranici 449 €, čo samozrejme nie je málo za takto vybavený produkt. Dnes je, ale situácia iná a po kliknutí na tento odkaz ju kúpite len za 359 €, vďaka čomu na svojej GoPro Hero12 Black krásne ušetríte.

Ako sme už naznačili vyššie, táto kamera je extrémne odolná. Prežije aj tvrdé nárazy a bez špeciálneho krytu sa s ňou môžete ponoriť do hĺbky 10 metrov. Obrovskou výhodou je tiež vymeniteľný kryt šošovky – ak sa vám náhodou poškodí. Kamera sa potom nabíja cez USB-C port a podporuje až 1024 GB SD karty. Výdrž batérie dosahuje v závislosti od režimu 60 až 120 minút a nároční spotrebitelia ocenia aj prítomnosť dvojice displejov či mobilnú apku.

Ak sa vám teda GoPro Hero12 Black páči a chcete si ju pred letom zaobstarať, práve teraz na to máte absolútne fantastickú príležitosť. Zariadenie kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 359 €. Je to ponuka, ktorá sa neodmieta.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Sony WH-1000XM5 kúpite v zľave. Do smútku dajú aj AirPods Max
Môže ťa zaujímať
- Reklama -