Predajcovia po celom svete sa aktuálne predbiehajú v tom, kto svojim zákazníkom poskytne lepšiu „Black Friday“ akciu. Hoci akčná kamera GoPro HERO12 Black prišla na trh iba relatívne nedávno, teraz ju môžete získať po zľave za výbornú cenu. Treba si však uvedomiť, že ide o časovo obmedzenú ponuku.

GoPro HERO12 Black je jedna z najlepších akčných kamier súčasnosti. Toto zariadenie ponúka rôzne režimy natáčania videa, medzi ktorými je 5,3K pri 60 FPS, 4K pri 120 FPS a tiež 2,7K pri 240 FPS. Stará sa o to 1/1,9″ snímač CMOS. Výrobca sa hrdí tým, že jeho zariadenie disponuje najlepšou obrazovou kvalitou vo svojej triede. GoPro HERO12 Black tiež podporuje nové HDR video, ktoré zachytí viac detailov vo svetlejších oblastiach aj tieňoch. Samozrejmosťou je aj oceňovaná stabilizácia obrazu Hypersmooth 6.0 či dvojnásobná výdrž batérie v porovnaní s predchodcom.

No a cena? GoPro HERO12 Black sa štandardne predáva za 449 € a keďže ide o úplnú novinku, v najbližšom období nebudete mať veľa príležitosti na to, aby ste ju získali výrazne lacnejšie. Teraz ju však predajcovia ponúkajú v rámci akcií Black Friday v zľave a vďaka tomu ju môžete po kliknutí na tento odkaz kúpiť už za 398 €. Ide o užitočné príslušenstvo do rodiny, ale aj skvelý tip pod vianočný stromček. Veď tento krásny sviatok tu máme za necelé dva mesiace. Vybaviť darčeky skôr sa oplatí.

GoPro HERO12 Black je extrémne odolná kamera

Kamera GoPro HERO12 Black je extrémne odolný kúsok spotrebnej elektroniky. Toto zariadenie môžete hneď po vybalení z krabice ponoriť až do hĺbky 10 metrov a taktiež sa nemusíte báť, že ju poškodíte tvrdším zaobchádzaním.

Dodatočnú ochranu potom prináša vymeniteľný kryt šošovky, ktorý je taktiež odolný voči vode, ale aj obyčajnému poškriabaniu. GoPro HERO12 Black skrátka zvládne oveľa viac, ako váš smartfón.

Aby toho nebolo málo, táto špičková akčná kamera má aj rôzne režimy, s ktorými natočíte nádherné a unikátne zábery. Na pripojenie slúži USB-C konektor a kamera podporuje až 1024 GB SD karty, vďaka čomu na ňu zmestíte kvantum videí a fotografií. Ak vás teda GoPro HERO12 Black zaujala, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať už za 398 €. Opäť, ale upozorňujeme, že ponuka je časovo obmedzená.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro porovnali s kamerou Sony Alpha FX3 za 4 500 €. Výsledok vás šokuje
Môže ťa zaujímať
- Reklama -