Či sa vám to páči alebo nie, rozšírená a virtuálna realita je zrejme naša budúcnosť. Tieto technológie sa čoraz viac dostávajú do popredia a čo je najlepšie, pre bežného človeka nemusia byť nedostupné . Hoci Apple chystá headset, ktorý bude stáť cez 2 500 €, ak sa chcete s technológiou zoznámiť, za dobrý produkt zaplatíte oveľa menej, pretože sa nachádza v zľave.

Konkrétne ide o legendárne okuliare Oculus Quest 2, v ktorých balení sa nachádzajú aj dva špeciálne ovládače pre čo najlepší zážitok z virtuálne reality. Okuliare pracujú s vysokým rozlíšením 2 x 1832 x 1920 px, sú kompatibilné s PC a ponúkajú 128 GB pamäť. No a čo ich cena?. Tá je viac ako zaujímavá.

Aj keď sa tieto VR okuliare bežne predávajú za približne 550 – 600 €, vy ich môžete získať v zľave už za 489,90 € s DPH. Na nákupe tak hravo ušetríte viac ako 100 €. Oculus Quest 2 kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Ak chcete vedieť viac o tom, čo dokážete s Oculus Quest 2 robiť, nižšie prikladáme video, kde je všetko vysvetlené. Zariadenie je určené predovšetkým na zábavu a ak si chcete zahrať hry na novej úrovni, je to pravdepodobne tá najlepšia možná príležitosť.

Upozorňujeme tiež, že pokiaľ by vám nestačila základná 128 GB pamäť, Oculus Quest 2 môžete získať aj s 256 GB úložiskom. Cena tohto zariadenia je však pochopiteľne vyššia a začína na úrovni 599,99 € s DPH. Oculus Quest 2 s vyššiu pamäťou nájdete za najlepšie ceny tu. Tak čo, idete do toho?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  AirTag môžete získať za menej, ako 25 €. Ukážeme vám, ako na to
Môže ťa zaujímať
- Reklama -