Či sa vám to páči alebo nie, rozšírená a virtuálna realita je zrejme naša budúcnosť. Tieto technológie sa čoraz viac dostávajú do popredia a čo je najlepšie, pre bežného človeka nemusia byť nedostupné . Hoci Apple chystá headset, ktorý bude stáť cez 2 500 €, ak sa chcete s technológiou zoznámiť, za dobrý produkt zaplatíte oveľa menej, pretože sa nachádza v zľave.

Konkrétne ide o legendárne okuliare Oculus Quest 2, v ktorých balení sa nachádzajú aj dva špeciálne ovládače pre čo najlepší zážitok z virtuálne reality. Okuliare pracujú s vysokým rozlíšením 2 x 1832 x 1920 px, sú kompatibilné s PC a ponúkajú 128 GB pamäť. No a čo ich cena?. Tá je viac ako zaujímavá.

- Reklama -

Aj keď sa tieto VR okuliare bežne predávajú za približne 550 – 600 €, vy ich môžete získať v zľave už za 489,90 € s DPH. Na nákupe tak hravo ušetríte viac ako 100 €. Oculus Quest 2 kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Ak chcete vedieť viac o tom, čo dokážete s Oculus Quest 2 robiť, nižšie prikladáme video, kde je všetko vysvetlené. Zariadenie je určené predovšetkým na zábavu a ak si chcete zahrať hry na novej úrovni, je to pravdepodobne tá najlepšia možná príležitosť.

Upozorňujeme tiež, že pokiaľ by vám nestačila základná 128 GB pamäť, Oculus Quest 2 môžete získať aj s 256 GB úložiskom. Cena tohto zariadenia je však pochopiteľne vyššia a začína na úrovni 599,99 € s DPH. Oculus Quest 2 s vyššiu pamäťou nájdete za najlepšie ceny tu. Tak čo, idete do toho?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -