Je jasné, že Facebook je miesto, ktoré musia všetci milovať a nikto nesmie navštevovať túto sociálnu sieť s hnevom a odchádzať s depresiami kvôli vysokému počtu unlikov. Presne preto sme aj my boli presvedčení, že sa unlike tlačítka nedočkáme. A mali sme pravdu! Facebook skutočne nepredstaví tlačidlo “to sa mi nepáči,” len pridá tlačidlo s emoji ikonkami, ktoré budú vedieť vyjadriť súcit.

Apple a nové Emoji

Facebook je nádherné miesto, ktoré všetci milujú a tak musí šíriť pozitívnu energiu. To sa ale tak trošku nedeje a aj vďaka médiám tu je obrovské množstvo negatívnych správ, na ktoré by možno ľudia chceli vyjadriť nejaký “súcit”. To žiaľ nemôžu, pretože tlačítkom Like by sa im páčilo niečo strašné a komentár by bol zdĺhavý. Apple má ale riešenie. Like nebude už len jedno ale hneď viacero tlačidiel, ktorými bude možné vyjadriť aj ďalšie emócie.

- Reklama -

Novinka sa už v súčasnosti testuje v Španielsku a Írsku a my sme naozaj zvedaví, ako sa v týchto krajinách dokáže uchytiť! Je jasné, že sa samostatného tlačidla unlike asi nikdy nedočkáme. Facebook by začal byť negatívny a ľudia  by ho kvôli tomu nemuseli mať už radi!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.