Na trhu s inteligentnými zariadeniami sa to doslova hemží zaujímavými produktmi. Najskôr sme sa dočkali smartfónov, potom inteligentných hodiniek a dnes už vznikajú aj inteligentné chladničky. Čítate správne. Priekopníkom v tomto smere je juhokórejský Samusng, ktorého chladnička Side-by-Side Family Hub s kódom RS6HA8891SL/EF je teraz vo výraznej zľave. To, kde je aktuálne najlacnejšia na Slovensku môžete vidieť tu.

Určite sa pýtate, ako to vlastne funguje. Samsung použil pri návrhu inteligentnej chladničky tie najmodernejšie technológie, vďaka čomu na jej dverách nájdete obrovský interaktívny displej. Prostredníctvom neho sa následne môžete pozrieť, čo máte v chladničke, nakoľko v jej vnútri sa nachádzajú kamery View Inside. Výhodou je, že ku týmto kamerám máte prístup aj zo svojho mobilného zariadenia, takže v obchode vždy viete, čo treba dokúpiť.

Aby toho nebolo málo, inteligentná chladnička Samsung tiež dokáže označiť dátumy vypršania trvanlivosti jedla a vytvárať nákupné zoznamy. Taktiež si tu môžete pridať poznámky ku jedlu alebo aj pripomienky. Je to skrátka skvelý pomocník do kuchyne.

No a cena? Chladnička RS6HA8891SL/EF skutočne nie je lacná ale čo by ste od takto modernej technológie očakávali. Zariadenie do kuchyne môžete získať štandardne za 3 299 € s DPH, no keďže je po Vianociach, predajcovia sa rozhodoli spustiť zľavy. Inteligentnú chladničku vďaka tomu kúpite na Mall.sk už za 2 399 € s DPH, vďaka čomu na nej ušetríte príjemných 900 €. Navyše, ak použijete Mall kartu, cena klesne ešte nižšie na 2 369 € s DPH. Chladničku Samsung RS6HA8891SL/EF nájdete aktuálne v najnižších cenách tu.

Pochopiteľne, táto čiastka nie je nízka, no nezabúdajme, že nový iPhone 14 Pro Max v 1 TB kapacite stojí u autorizovaných predajcov 2 099 € s DPH. Toto je predsa len chladnička, ktorú po roku nebudete meniť a prakticky vám môže slúžiť každý jeden deň rovnako, ako váš smartfón.

Plánovač a nákupný e-commerce zoznam 

Inteligentá chladnička od Samsungu
Zdroj: Samsung

inteligentná chladnička od Samsungu obsahuje aj rôzne iné praktické funkcie, s ktorými sa stane nakupovanie a varenie zábavným. Jej súčasťou je napríklad umelá inteligencia a funkcia profilovania jedla s jednoduchými pokynmi, vďaka čomu vytvoríte pokrmy, ktoré vaša rodina miluje.

Pokiaľ hľadáte kvalitné príslušenstvo pre Apple zariadenia, navštívte Loopi. Z obrovskej ponuky si vyberie úplne každý. Platiť môžete aj cez Apple Pay. (Reklama)

Samsung to dokonca posunul tak ďaleko, že jeho zariadenie zvláda odosielať rúre pokyny na jej správne nastavenie (počas pečenia). Logicky však na to musíte mať kompatibilné kuchynské príslušenstvo.

Prečítajte si tiež  Návod: Ako preniesť dáta z Androidu do iOS? Poradí vám priamo Apple!
Chladnička od Samusngu vám pomôže aj navariť
Zdroj: Samsung

Skvelou technológiou je aj takzvaný týždenný plánovač jedla, ktorý vám navrhne čo by ste mohli jesť na základe toho, čo máte radi a čo sa práve nachádza vo vašej chladničke. Vyhnete sa teda zbytočnému vyhadzovaniu jedla, pretože sa vám nepokazí.

Pustite si hudbu aj televíziu priamo na chladničke od Samsungu. Je to jednoduché

púšťanie hudby na chladničke
Zdroj: Samsung

No a ak si myslíte, že to bolo všetko, nemáte pravdu. Inteligentná chladnička od Samsungu je totiž vhodná aj na párty s vašimi priateľmi. Vďaka vstavanej funkcií si môžete vypočuť svoje obľúbené playlisty, skladby či umelcov na platformách Spotify alebo Amazon Music.

Zábava nikdy neskončí ani so svetovými rádiovými stanicami, správami, podcastami alebo komediálnymi reláciami v aplikácii TuneIn. Samsung to má skrátka premyslené do posledného detailu.

Inteligentná chladnička od Samsungu vám prehrá aj televíziu
Zdroj: Samsung

Absolútnou čerešničkou na torte je potom možnosť sledovania televíznych programov alebo prístup k online obsahu pomocou technológie SmartView. Opäť však platí, že musíte vlastniť aj kompatibilný televízor a pravdepodobne aj smartfón. Každopádne výrobca sľubuje kompatibilitu väčšiny funkcia aj pre zariadenia s iOS.

Napíšte nám do komentára, či by ste si bez ohľadu na cenu takéto zariadenie kúpili. Je totiž možné, že v blízkej budúcnosti budú takto vybavené chladničky štandardom každej modernej domácnosti. Ich cena samozrejme klesne. Inteligentnú chladničku od Samsungu kúpite za najlepšie ceny tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -