Tlačová správa

Či už pracujete doma alebo študujete na diaľku, vždy je dobré používať originálny softvér. Internetový predajca Dealworlds ponúka rozsiahle zľavy a dodatočné kupóny, s ktorými získate mimoriadne výhodné ceny na Windows 10 Pro, Office 2019 alebo LTSC.

- Reklama -

Najvýhodnejšia ponuka

Začnime s najvýhodnejšou ponukou, ku ktorej nepotrebujete žiaden kupón ani kód. Ak hľadáte Windows 10 Pro za tú najlepšiu cenu, prípadne vás zaujíma MS Office 2019, na odkazoch nižšie sa k nim dostanete doslova za pár eur.

Windows 10 za polovicu (kód: EDW50)

Čo tak nakupovať lacno a ešte s dodatočnou zľavou? Nikdy to nebolo jednoduchšie. Popri pridávaní položky do svojho nákupného zoznamu môžete využiť kód kupónu: EDW50 a získať tak oveľa zaujímavejšie ceny.

Balíčky so 62 % zvýhodnením (kód: EDW62)

Ak si plánujete zakúpiť originálny Windows 10 Pro a MS Office 2016/2019 súčasne, môžete využiť tieto výhodné balíčky. Opäť upozorňujeme na kód: EDW62 pre dodatočnú zľavu.

Ďalšie produkty s 55 % zvýhodnením (kód: EDW55)

Na záver tu máme aj ďalšie typy softvérových produktov, ktoré sa vám môžu hodiť na domáce, študijné alebo profesionálne účely. Pre výhodnejšiu cenu zadajte v košíku kód: EDW55.

Proces nákupu je jednoduchý a predajca vám ponúka viacero spôsobov platby. Všetky propagované akcie a špeciálne zľavy uvedené vyššie sú časovo obmedzené a platia iba do vypredania zásob. Ak teda chcete inovovať starší počítač modernejším softvérom, prípade plánujete nákup nového zariadenia kde by ste ho mohli využiť, s touto ponukou ušetríte.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov kontaktujte zákaznícke služby predajcu, ktoré vám nepomôžu iba slovami ale aj skutkami na adrese: support@dealworlds.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.