Streamovacia služba Netflix pripravuje pre svojich predplatiteľov obrovské prekvapenie. Platforma sa chystá uviesť na trh jeden z najdrahších filmov v histórii. Stáť za ním budú známi režiséri aj herci a podľa zahraničných médií má ísť o obrovský trhák.

Pripravovaný sci-fi snímok ponesie názov „The Electric State“ a bude režírovaný bratmi Anthonym a Joem Russovými, ktorí sú známi svojou prácou na populárnom filme „The Gray Man“ z roku 2022. Film „The Electric State“ je adaptáciou grafického románu od Simona Stålenhaga a jeho dej sa sústredí na osirotenú tínedžerku a tajomného robota, ktorí hľadajú jej mladšieho brata.

Vo filme sa predstavia aj veľké herecké mená ako Millie Bobby Brown, Chris Pratt, Ke Huy Quan, Stanley Tucci, Jason Alexander, Brian Cox, Jenny Slate, Giancarlo Esposito, Anthony Mackie či Billy Bob Thornton. Takéto silné obsadenie len pridáva na očakávaniach divákov.

The Electric State bude jeden z najdrahších filmov v histórii

The Electric State - Netflix
Zdroj: Facebook / Simon Stålenhag (snímka obrazovky)

Ako informuje portál World of Reel Netflix investuje do filmu až 320 miliónov dolárov. Táto suma je prejavom vysokej dôvery, ktorú má spoločnosť v projekt bratov Russovcov. Ich predchádzajúci úspech s filmom „The Gray Man“ len posilňuje očakávania, že „The Electric State“ bude veľkým hitom.

Natáčanie nového filmu už prebieha v plnom prúde, pričom jeho začiatok sa datuje do roku 2022. Práve vtedy došlo aj ku tragickému incidentu, v rámci ktorého jeden z členov štábu zomrel pri autonehode mimo setu. Táto udalosť však práce na filme nijako nespomalila.

Ako to teda zhrnúť? Film „The Electric State“ mieri na streamovacej službe Netflix ku svojmu veľkému úspechu a keďže má vyšší rozpočet ako prvý Avatar (237 miliónov dolárov), môže sa stať jedným z najväčších trhákov platformy.

Bude zaujímavé sledovať, ako sa tento ambiciózny projekt vyvinie a ako ho prijmú diváci.

Trailer a dátum uvedenia The Electric State na Netflix 

The Electric State - Netflix
Zdroj: Facebook / Simon Stålenhag (snímka obrazovky)

Na záver ešte jedna dôležitá informácia. Trailer na film The Electric State zatiaľ zverejnený nebol a takisto nepoznáme ani dátum premiéry.

Keďže je film vo výrobe, zrejme ho ešte nepozná ani samotný Netflix. Jediné čo vieme je, že by sme sa ho mohli dočkať ešte v roku 2024. Nechajme sa teda prekvapiť.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Netflix v spolupráci so spoločnosťou Sennheiser zavádza priestorový zvuk pre svoj obsah
Môže ťa zaujímať
- Reklama -