Pokiaľ patríš medzi konzumentov audiovizuálneho obsahu, no klasická televízia ako napríklad Markíza či Joj-ka ti jednoducho príliš nešmakuje, pravdepodobne si už počul o službe Netflix, na ktorej môžeš za mesačný poplatok sledovať akýkoľvek obsah z celého sveta vo vysokej kvalite. Len prednedávnom sme mohli počuť, že koncom tohto roka bude dostupná aj na Slovensku. Máme tu január a hádaj čo sa stalo! 

Netflix je tu!

Tisíce filmov, desiatky nových seriálov, z ktorých niektoré sú práve exkluzívnym obsahom Netflixu a omnoho viac môžeš mať už za 7,99€/mesačne. V tomto prípade ale budeš sledovať obsah v pomerne nízkej kvalite a preto odporúčame, aby si si radšej odpustil dva chickenburgery v Mekáči a priplatil 2€. Vtedy služba vyjde na 9,99€ a získaš okrem HD kvality aj možnosť použitia Netflixu až na dvoch zariadeniach naraz. To už znie celkom fér ale čo ak máš veľkú rodinu a všetci chcú sledovať Netflix? Pre tých tu má Netflix špeciálnu ponuku, kedy za 11,99€ môžeš sledovať službu až na 4 zariadeniach naraz!

- Reklama -

Problémom môže byť ale jazyk. Pokiaľ nie si anglicky alebo nemecky hovoriaci, asi by si mal so službou ešte počkať. V súčasnosti je totiž všetko po anglicky s tým, že sa dá zvoliť aj iný jazyk či titulky, no všetko to sú jazyky, ktorými pravdepodobne nehovoríš od narodenia. Časom by mali prísť české a slovenské titulky, no momentálne sme nenašli žiaden takýto obsah. Každopádne už dnes to vyzerá tak, že čoskoro bude táto služba obľúbenejšia ako klasická TV, nakoľko tu nie sú žiadne reklamy ani nič, čo by nás počas sledovania obmedzovalo. Pokiaľ chceš Netflix vyskúšať, no nevieš či ti sadne, služba je prvý mesiac úplne zadarmo. Čo nám teda ostáva napísať na záver? Netflix and chill!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.