Jake Paul a Mike Tyson sa pripravujú na bezprecedentný zápas, ktorý sľubuje unikátne prepojenie zábavy a profesionálneho boxu. Toto napínavé stretnutie je naplánované na 20. júla na štadióne AT&T v texaskom Arlingtone a predstavuje významnú udalosť nielen pre bojovníkov, ale aj pre spoločnosť Netflix, ktorá sa po prvýkrát púšťa do vysielania bojových športov. Informuje o tom ESPN.

Jake Paul, pôvodne známy vďaka svojmu obrovskému YouTube kanálu, si v posledných rokoch rýchlo vydobyl miesto v boxerskej aréne a dokázal, že je schopný poraziť bývalú hviezdu NBA Nata Robinsona. Jeho prechod od internetovej celebrity k súperovi v ringu bol pozoruhodný a kontroverzný, čo vzbudilo záujem médií, ale aj bežných ľudí po celom svete.

Na druhej strane je tu Mike Tyson, žijúca legenda boxu v ťažkej váhe. Vo veku 58 rokov sa Tyson vracia do ringu, aby sa stretol s mužom o tridsať rokov mladším. Napriek vekovému rozdielu Tysonova príprava na tento zápas, ktorá je zrejmá z jeho fyzickej kondície počas exhibičného zápasu s Royom Jonesom Jr. v roku 2020 a následných tréningových videí, naznačuje, že ešte zďaleka neodložil rukavice na klinec. Jeho návrat je dôkazom jeho trvalého odkazu a nesporným lákadlom pre starých aj nových fanúšikov.

Zápas znamená nielen tretie živé športové podujatie spoločnosti Netflix, ale podčiarkuje aj vyvíjajúce sa prostredie športového vysielania. Táto spolupráca medzi spoločnosťami Most Valuable Promotions (MVP) a Netflix by mohla potenciálne otvoriť nové možnosti prezentácie bojových športov a priniesť ich do obývačiek globálneho publika tak, ako nikdy predtým.

Komunita bojových športov žije v očakávaní a tento zápas medzi Jakeom Paulom a Mikeom Tysonom je pripravený byť viac než len zápasom; je to historický moment, ktorý spojí generácie.

Vyjadrenia bojovníkov 

Je to šialené, keď si pomyslím, že v mojom druhom profesionálnom zápase som sa stal virálnym, pretože som knokautoval Natea Robinsona na zápase Mikea Tysona. Teraz, o necelé štyri roky neskôr, sa sám postavím Tysonovi, aby som zistil, či mám na to, aby som porazil jedného z najznámejších boxerov a najväčších ikon boxu.“ – uviedol v oficiálnom vyjadrení Jak Paul.

Ku celej veci sa samozrejme vyjadril aj legendárny Mike Tyson, ktorý médiam prezradil „Veľmi sa teším na to, že sa postavím do ringu proti Jakeovi Paulovi na štadióne AT&T. Za tie roky ako boxer výrazne vyrástol, takže bude veľmi zábavné sledovať, čo dokáže vôľa a ambície „dieťaťa“ so skúsenosťami a schopnosťami GOAT. Je to okamih naplnenia kruhu, ktorý bude viac než vzrušujúce sledovať; keďže som ho na jeho boxerskej ceste začal v rámci môjho zápasu s Royom Jonesom a teraz ho plánujem dokončiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -