NoPhone je dôkazom toho, že v dnešnom svete sa dokáže uchytiť naozaj každá hlúposť. Ide vlastne len o plastový kus tehly, ktorá svojim dizajnom pripomína konvenčný smartfón a pri svojej drahšej verzii sa na jej prednej strane nachádza aj zrkadlo. A načo je to vlastne dobre? Na nič, ale predaje sú vynikajúce!

NoPhone je fenomén

NoPhone je jednoducho fenomén, no nejde o fenomén nijakej spoločnosti, ktorá sa zaoberala podobnými produktami ale len troch kamarátov, ktorí spolu chodili do baru, no ich komunikáciu neustále prerušovali smartfóny a sociálne siete a tak sa rozhodli, že vyrobia telefón, ktorý bude vhodným darčekom pre závislých. Hneď po tom, ako sa predaje tohto naozaj nezmyselného kusu plastu rozbehli, zažili jej zakladatelia veľký úspech a samozrejme zisky.

- Reklama -

V dnešnej dobe tvrdia, že vybavujú tisícky objednávok, ktoré sú stále väčšie a väčšie. Zakladatelia a tvorcovia tohto kreatívneho nápadu sa teda rozhodli, že pri tejto príležitosti otvoria internetový obchod, kde si budete môcť zo začiatku zakúpiť NoPhone so zľavou až 20%. Áno znie to celkom prívetivo, no skutočnosť, že celý telefón v lacnejšej verzií stoji 12$ a vo verzii „selfie“ so zrkadlom 18$ sa podpisuje pod fakt, že zľava je naozaj minimálna. Každopádne nápad sa cení a my želáme jeho tvorcom úspešné predaje!

NoPhone-Selfie-1

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.